05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveaya İki MediaCat Felis Ödülü
05 Kasım 2007 Pazartesi 10:39

Avea'ya İki MediaCat Felis Ödülü

Avea MediaCat Felis 2007’de iki kategoride ödüle layık bulundu.

Bu yıl ikinci kez düzenlenen ve toplam 270 eserin katıldığı MediaCat Felis Ödülleri, 26 Ekim 2007’de gerçekleşen ödül töreni ile, 16 farklı kategoride sahiplerini buldu.

Avea, en iyi gazete medya kullanımı kategorisinde, Patlican Röportajları ve en iyi sponsorluk kategorisinde Avea Fear Factor programı sponsorluğu ile iki ödül aldı. Avea’nın gençlik portalı Patlican’ın gençler arasındaki bilinirliğini artırmak ve gençlerin kendilerini özgürce ifade edebilmelerine katkı sağlamak amacı ile oluşturulan Patlican Röportajları projesinde, portal üzerinden sorulan soruları doğru yanıtlayan gençler hayallerindeki altı ünlü kişi (Burak Kut, Çilekeş, Emre Aydın, Gürgen Öz, Mehmet Akif Alakurt, Teoman) ile tanışma fırsatını yakaladılar. Gençler en sevdikleri ünlü kişiler ile tanışmakla kalmayıp, röportaj da yaptılar ve bu röportajlar altı hafta boyunca Radikal Gazetesi Cumartesi ekinde tam sayfa yayınlandı. Bu proje sayesinde Patlican üyesi gençler, özgürce kendilerini ifade etme fırsatını yakalarken Patlican web sayfasının ziyaret oranı artarken projeye binlerce SMS geldi.

En iyi sponsorluk kategorisinde ödül alan “Avea Fear Factor” programı ise yayınlandığı süre içerisinde en çok seyredilen programlar arasına girmeyi başardı. Avea’nın dünyanın bir diğer ucunda çekilen bu programın sponsorluğunu yapmaktaki amacı, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde Avea ile rahatlıkla konuşulabildiği algısının pekiştirilmesiydi. Program süresince bölüm finalistlerine Avea ile Türkiye’deki aileleri ile konuşma fırsatı verildi böylelikle Oh Be! anını yaşama şansını elde ettiler.

Avea’nın Medya Planlama ve Satınalma’dan Sorumlu Yöneticisi Burcu Tokcan ödül töreni sonrası yaptığı açıklamada ”Pazarlama faaliyetleri ve medya planlama konusunda Avea olarak her zaman yenilikçi ve yaratıcı fikirler kullanmayı tercih ediyoruz. Çünkü Avea olarak amacımız, akıllara gelmeyeni düşünmek, hiç yapılmamış farklı projelere imza atmak. Hizmetlerimizi, farklı alanlarda yaptığımız pazarlama ve tanıtım çalışmaları ile duyurarak markamızı farklılaştırmak bizim için birincil öncelik. Aldığımız bu değerli ödüller bizi daha da iyi projeler yaratmak konusunda teşvik ediyor.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları