25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea’ya İki Kristal Elma Ödülü
02 Temmuz 2012 Pazartesi 12:20

Avea’ya İki Kristal Elma Ödülü

Avea, özgün ve yaratıcı reklamların ödüllendirildiği Kristal Elma’dan; Teknoloji Hizmetleri kategorisinde 2 dalda ödülle döndü.

Gecede; Hayat Avealıya Güzel kampanyasının devam filmi olan Siz de Bırakabilirsiniz, TV ve Çok Mecralı Kampanya dallarında Kristal Elma’nın sahibi oldu.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk; konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Son yıllarda Avea’nın yenilikçi, rekabeti şekillendiren stratejisini, geliştirdiğimiz yaratıcı kampanya ve reklamlarla daha da pekiştiriyoruz. Abone kazanımlarımızdaki artış, beğeni oranlarımızdaki yükseliş ve Kristal Elma gibi sektörel değerler seçimlerimizin doğruluğunun mutluluk verici kanıtları... Kampanyamız yayınlandığı andan itibaren her kesimden çok olumlu yorumlar aldı ve Avealı Olmayanlara İyi Davranın konseptimizi bir adım daha öteye taşıdı. Tüketicilerin, operatörlerinden sıkıntıları olsa bile, alıştıkları ve bildikleri düzenlerini değiştirmekten çekinmeleri iç görüsünden yola çıktığımız bu filmde; Fasulyenin yıllardır alışkanlığından kurtulamamasının yarattığı pişmanlıklarda, herkes kendinden bir parça buldu ve bu samimiyet halkımız tarafından çok sevildi. Kampanyanın hem olumlu geri dönüşleri hem de iki Kristal Elma ile ödüllendirilmesi bizim için büyük mutluluk ve gurur kaynağı oldu. Ödüllere alışık yaratıcı ajansımız TBWA’e de, başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.  
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları