18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avealılara Facebook Kredileri Cepten
13 Ağustos 2012 Pazartesi 11:45

Avea'lılara Facebook Kredileri Cepten

Avea, Facebook’la gerçekleştirdiği işbirliğiyle Türkiye’de ilk defa Facebook kredileri satışlarında Avealılar için çok özel bir kampanyayı hayata geçirdi.

Kampanya kapsamında, Facebook’ta uygulama, oyun ve sanal tüm alışverişler için tek para birimi olan Facebook kredileri Avealılar için daha karlı olacak.
Avea, kullanıcılarının Avea Mobil Ödeme ile yapacağı her Facebook kredisi alışverişi için, tutarın yüzde 25’ini bonus kredi olarak veriyor. Örneğin 100 TL Facebook kredisi alan Avealılara 25 TL Facebook kredisi Avea’dan hediye ediliyor

Mobil Ödeme Servisi’ne her geçen gün yeni markalar ekleyen yenilikçi teknolojilerin adresi Avea, 900 milyona yakın üyesiyle dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’la gerçekleştirdiği işbirliğiyle Türkiye’de ilk defa uygulama, oyun ve sanal tüm alışverişler için tek para birimi olan Facebook kredileri satışlarında Avealılar için çok özel bir kampanyayı hayata geçirerek kullanıcılarına sanal ortamda da avantajlar sunuyor.

Facebook kredisi satın almak isteyen Avealılar, Avea Mobil Ödeme ile kredi kartı bilgilerini paylaşmadan, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilecekler. Bunun için yapmaları gereken, uygulamalarda satın alma seçeneği olarak “mobile phone”u tuşlamak, ilgili alana telefon numaralarını yazmak ve kendilerine gelen SMS’i onaylamak. Facebook kredisi alışverişinin ardından kazandıkları bonus Facebook kredilerinin yüklendiği bilgisi ise ayrıca bir SMS gönderilecek.

Kampanyanın, 31 milyonun üzerinde üyesiyle Facebook’ta en etkin ülkeler arasında yer alan Türkiye’de büyük ilgi göreceğine dikkat çeken Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, “Türkiye’deki Facebook üyeleri toplam internet kullanıcılarının yüzde 90’ından fazlasını oluşturuyor. Buna rağmen Facebook kredisi kullanım oranı yüzde 1,7 ile yüzde 4-5 ortalamaya sahip olup Avrupa’nın çok gerisinde yer alıyor. 2 milyona yakın takipçisi ile Türk Facebook kullanıcılarının bir numaralı markası olarak bu oranı arttırmayı hedefliyoruz. Dünyada daha önce çok az uygulanmış ve Türkiye’de ilk defa uygulanan Facebook işbirliği bunun ilk adımı olacak” dedi.

Facebook ile yapılan işbirliği ile sanal parayı kullanıcılar için daha cazip hale getiren Avea, müşterilerine Avea Mobil Ödeme ile yapacağı her Facebook kredisi alışverişi için, tutarın yüzde 25’ini bonus kredi olarak veriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları