14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avealılar AranKazan ile Kazanıyor
18 Mart 2008 Salı 09:54

Avea'lılar AranKazan ile Kazanıyor

Avea, yeni kampanyası ile faturasız hat abonelerine kontör hediye ediyor.

Avea, farklılık yaratan hizmetleriyle abonelerine artık sadece ararken değil aranırken de kazandırıyor. Avea faturasız hat aboneleri, AranKazan kampanyası ile diğer GSM operatörleri ve sabit telefon hatlarından gelen aramalar toplamı 20 dakikaya ulaştığında, 20 kontör hediye kazanıyor. GSM abonelerine arandıkça kazandıran hizmetler arasında en avantajlı olan AranKazan"ı tercih eden Avea aboneleri diğerlerinden farklı olarak hediye dakikalarını her yöndeki sevdiklerini aramak için kullanabiliyorlar.

Yakınları ve arkadaşları tarafından arandıklarında kontör kazanmalarını sağlayan AranKazan hizmeti, abonelere aynı ay içinde 100 kontöre kadar kazanma fırsatı sunuyor.

Avea"nın ücretsiz sunduğu bu hizmetten yararlanmak için abonelerin herhangi bir kayıt yaptırması gerekmiyor. Avea faturasız hat aboneleri, diğer GSM operatörleri ve sabit telefon hatlarından arandıklarında bu hizmetten otomatik olarak faydalanabiliyor. Gelen aramalarda yapılan konuşmaların toplam süresi 20 dakikaya ulaştığında, abonelere 20 kontör hediye kazandıklarına ilişkin ücretsiz bir SMS gönderilerek bilgi veriliyor.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları