25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan Yeni Reklam Kampanyası
23 Temmuz 2007 Pazartesi 14:23

Avea'dan Yeni Reklam Kampanyası

Avea, Dakikası 25 Ykr’den Ucuzum Diyen Pahalıdır kampanyası ile herkesi Avealı olmaya çağırıyor.

Abonelerinin ihtiyaçlarını anlayan ve onların isteklerine uygun ürün ve hizmetler geliştiren Avea, Dakikası 25 Ykr’den ucuzum diyen pahalıdır kampanyası ile hem kullanıcılara şimdiye kadar verilmiş en avantajlı fırsatlardan birinin altını çiziyor, hem de tüketiciyi daha bilinçli tercih yapmaya davet ediyor.

Diğer GSM operatörlerinin öne çıkardığı paketli tarifelerinde 6 saniye konuşulsa bile tüketiciden 60 saniye ücreti alınıyor. Belirtilen indirimli fiyatlardan konuşmak için tarife değişikliği ve üzerine ayda 199 YTL’ye çıkan yüksek ekstra sabit ücret karşılığı paket alınması gerekiyor. Oysa ki Avea HEPSİBİR tarifesinde Türkiye’deki 70 milyonu aramanın şartsız gerçek fiyatı 25 YKr. HEPSİBİR tarifesinde konuşmak için tarife değiştirmek, paket almak ve sadece limitli paket dakikalarıyla konuşmak gerekmiyor. Ayrıca Avea’nın faturalı tarifelerinde aboneler, 6 saniye konuşurlarsa 60 saniye değil, 6 saniye ücreti ödüyor.

Gerçek fiyata kaliteli iletişim sunmayı hedefleyen Avea, 25 YKr teklifinin avantajlarını öne çıkaran kampanyası ile herkesi Avealı olmaya çağırıyor ve detaylı bilgileri www.25kurustanucuzumdiyenpahalidir.com.tr adresinde Türk tüketicileri ile paylaşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları