26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan Sevgililer Günü Hediyesi
04 Şubat 2008 Pazartesi 11:37

Avea'dan Sevgililer Günü Hediyesi

Avea, WAP sayfalarındaki pırlantalara en çok tıklayan abonelerine, 14 Şubat’ta 14 adet Atasay tek taş pırlanta yüzük hediye ediyor.

Avea tarafından Sevgililer Günü’ne özel olarak geliştirilen ve 1 - 14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında, şanslı 14 abone Atasay tek taş pırlanta kazanma fırsatı elde ediyor.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin wap.avea.com.tr’ye girerek, sayfalardaki pırlantalara tıklamaları yeterli. En çok pırlantaya tıklayan aboneler 14 tek taştan birini kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca Avea, pırlantaları tıklayan her bininci kişiye 25 kontör/10 dakika hediye ediyor.

Avea’dan Sevgililer Günü’ne özel hizmetler

Avea’nın Sevgililer Günü’ne özel fırsatları tek taş pırlanta ile bitmiyor. Aboneler wap.avea.com.tr adresindeki Sevgililer Günü sayfasından bu özel güne ait Ringa, Müzikİndir, Logo- içeriklerine ulaşarak, cep telefonlarını Sevgililer Gününe özel içerikle donatabiliyorlar.

Sevgililer Günü’nde alınabilecek hediye seçeneklerini, gidilebilecek romantik mekanların adreslerini de abonelerine *100# menüsü üzerinden sunan Avea, bu menü aracılığıyla abonelerinin 14 Şubat’a özel aşk mesajlarına, astrolojik aşk yorumlarına ve daha pek çok bilgiye ulaşmalarını da sağlıyor.

Öte yandan biAlem servisi ile de numara görünmeden sohbet etme imkanı sunan Avea, abonelerinin bu servis ile sohbetlere katılıp, yeni insanlarla tanışma fırsatı sunuyor.

Aşkometre ile aşkınızı ölçün

Tüm bu hizmetlere ek olarak Avea aboneleri, Aşkometre servisi ile de sevgililerinin ya da eşlerinin kendisi hakkında ne düşündüğünü öğrenebiliyorlar. Avea hatlarından 5275’i arayan aboneler, buradaki sesli yanıt sistemini takip ederek, karşı tarafın numarasını tuşluyor, sistem otomatik olarak karşı tarafı arıyor ve bir görüşme yapılmasını sağlıyor. Görüşme sırasında aktif olan ses analiz programı, 4 kritere göre görüşmedeki duyguları ölçümlüyor. Görüşme bittikten sonra konsantrasyon, utangaçlık, beklenti ve aşk kriterlerine göre yapılan analiz abone ile paylaşılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları