29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan MüzikÇalar
09 Nisan 2008 Çarşamba 10:45

Avea'dan MüzikÇalar

MüzikÇalar hizmeti ile Avea, Türkiye'de bir ilke daha imza atıyor.

Avea, hayatından müziği eksik etmeyenler için zaman ve mekandan bağımsız kullanılabilecek eğlence dolu bir hizmet geliştirdi. Hayata geçirdiği katma değerli hizmetlerle abonelerinin hayatını kolaylaştıran Avea, MüzikÇalar hizmeti ile de Avea"lı müzikseverlerin hayatını daha eğlenceli hale getiriyor.

Türk GSM sektöründe sadece Avea abonelerine sunulan MüzikÇalar ile müzik tutkunları artık www.avea.com.tr"den kendi müzik listelerini oluşturup, cep telefonlarına ya da bilgisayarlarına indirmeden ve şarkı başına ücret ödemeden dinleyebiliyor. Üstelik MüzikÇalar"a 30 Nisan"a kadar üye olan aboneler ilk ay hizmetin Internet ayağından ücretsiz yararlanabiliyor.

Klasikten popülere onbinlerce şarkı Avea"da

Aboneler, Avea"nın onbinlerce şarkıdan oluşan müzik kataloğundan klasikten popülere birçok farklı tarzda şarkıdan beğendiklerini listelerine ekleyebiliyor. Müzik severler ayrıca son günlerin en popüler şarkılarını En Yeniler, Pop Top 10, Rock Top 10 listeleri altında dinleyebiliyor.

Müzik tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday MüzikÇalar"a üye olmak için www.avea.com.tr"yi ziyaret etmek veya wap.avea.com.tr'deki Müzik kategorisinden MüzikÇalar'a tıklamak yeterli.

Ücretlendirme

MüzikÇalar servisi için üyelik ücreti faturalı hatlarda haftalık 3 SMS, faturasız hatlarda ise haftalık 6 kontör

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları