28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan LDC Konferansına İletişim Desteği
13 Temmuz 2007 Cuma 14:35

Avea'dan LDC Konferansı'na İletişim Desteği

Avea; 9-11 Temmuz tarihlerinde İstanbul Conrad Otel'de gerçekleşen Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler (LDC) Bakanlar Konferansı Eşgüdüm Toplantısı’nın iletişim sponsoru oldu.

GSM operatörü Avea, her yıl Birleşmiş Milletler (BM) tarafından düzenlenen Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler Bakanlar Konferansı'nın (LDC) bu yıl Türkiye’de gerçekleşen ayağının iletişim sponsorluğunu üstlendi.

Küreselleşmenin En Az Gelişmiş Ülkeler Yararına İşletilmesi konulu konferans Afganistan, Bangladeş, Etyopya, Maldivler, Uganda ve Yemen’in da aralarında bulunduğu 50 ülkenin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Avea’nın iletişim sponsorluğu çerçevesinde teknik donanım için ekipman sağladığı konferansta, ticaret, yatırım, teknoloji, enerji ve tarım konuları ele alındı.

Ülkelerden 27'sinin bakan düzeyinde temsil edildiği konferansa, BM 61. Genel Kurul Başkanı Haya Raşid El Halife, BM Kalkınma Programı (UNDP) Başkanı Kemal Derviş, BM Ticaret ve Kalkınma Konferansı (UNCTAD) Genel Sekreteri Supachai Panitchpakdi, Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Genel Direktörü Jacques Diouf, BM Afrika Ekonomik Komisyonu İcra Sekreteri Abdoulie Janneh, Dünya Ticaret Örgütü (WTO) Genel Direktör Yardımcısı Valentine Rugbawiza ve Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü'nden yetkililer katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları