18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan KimNerede?
10 Ekim 2008 Cuma 14:27

Avea'dan KimNerede?

Aboneler sevdiklerinin nerede olduğunu kolaylıkla öğreniyor.

Avea, sunduğu katma değerli hizmetlerine bir yenisi olan Avea KimNerede? servisini ekleyerek, kurumsal abonelerine sunduğu Mobil Saha hizmetinden sonra bireysel abonelere benzer uygulamayı paylaşan ilk operatör oldu.

CeBIT Bilişim Eurasia"da tanıtımı yapılan Avea KimNerede? servisi ile aboneler, izin aldıkları yakınlarının, nerede olduklarını harita üzerinde görebiliyor. Böylece Çocuğum okula zamanında vardı mı?, Annem hastaneye ulaştı mı?, Eşim eve yaklaştı mı? gibi sorular, Avea"nın yeni servisi ile anında yanıtlanıyor.

Servis Nasıl Çalışıyor?
Avea KimNerede? servisinden yararlanmak için cep telefonu dışında ayrı bir cihaza ihtiyaç duyulmuyor. Kişilerin konum bilgileri, Avea"nın Internet ve WAP sitesinden görüntülenebiliyor, aynı zamanda SMS ile de konum bilgisi alınabiliyor. Buna ek olarak, Ev, Okul, İş gibi bölgeler tanımlanabiliyor. Böylece aboneler, hem yakınlarının tanımlanan söz konusu bölgelerde olup olmadıklarını öğrenebiliyor hem de bu bölgelere giriş ve çıkış bilgilerini cep telefonlarına SMS olarak alabiliyorlar.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları