15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan Kayserililere Özel
29 Mart 2011 Salı 17:19

Avea'dan Kayserililere Özel

Avea, Kayserili hemşehrilere çok avantajlı bir tarife sunuyor.

Avea, Kayseri Hemşehri Tarifesi kapsamında, aylık sadece 20 TL sabit ücret karşılığında tarife içi sınırsız konuşma, her yöne 500 dakika ve Kayseri maçlarının ücretsiz özetleri, Kayseri hava durumu gibi Kayserililere özel bilgi paketlerine de ücretsiz erişim imkânı sunuyor.

Türkiye"nin, müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, şimdi de Kayseriliyim diyenlere özel bir tarifeyi hayata geçiriyor. Kayseri ve dışında yaşayan tüm Kayserili Avealılar, Kayseri Hemşehri Tarifesi ile benzersiz bir fiyata sınırsız konuşabilecek.

Yeni tarife kapsamında tüm Kayserililere, aylık sadece 20 TL sabit ücret karşılığında tüm Hemşehri Tarifeliler ile sınırsız konuşma, her yöne 500 dakika, Kayserispor ve diğer lig maçlarının özetleri, Kayseri hava durumu gibi Kayserililere özel bilgi paketlerine de ücretsiz erişim imkânı sunuluyor. Kayserili Avealıların, Hemşeri Tarifesi"ne geçmeleri için KAYSERI yazıp 6363"e kısa mesaj göndermeleri yeterli.

Tarife kapsamında ilk üç ay her yöne 500 dakika, üç ay sonrasında her yöne 300 dakika sunulmaktadır. Bilgi paketlerinden Lig Paketi üyeliği ilk yıl ücretsiz sonrasında da %50 indirimli verilmektedir. Hava Durumu Paketi tarife kapsamında süre sınırı olmaksızın ücretsizdir.

Kayseri"de altyapıya en fazla yatırım yapan operatör olan Avea, üst düzey çekim kalitesi ile Kayserililere, en iyi ve en hızlı 3G kapsama sunarak; Avealı olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşatıyor. Şimdi de Kayseri Hemşehri Tarifesi ile bu ayrıcalığı pekiştiren Avea, tarifeyi tercih eden Kayserililerin nerede olurlarsa olsunlar hemşehrileriyle ve sevdikleriyle bağlarını koparmamalarını, tarife içi limitsiz konuşmalarını sağlıyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları