23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan  iPad Kazanma Şansı
08 Nisan 2011 Cuma 16:39

Avea'dan iPad Kazanma Şansı

7 gün 24 saat kesintisiz ve güvenli hizmet veren WebOnline İşlem Merkezi'ni kullanan Avealılar, 32 GB'lık iPad kazanma şansı yakalıyor.

Avea, kampanyaları ve tarifeleriyle müşterilerinin hayatını renklendirmeye, self servis kanallarıyla hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Avea"nın yeni WebOnline İşlem Merkezi kampanyası kapsamında Avealılar, 32 GB"lık iPad kazanma şansı yakalıyor. 22 Mart"ta başlayan kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların, 30 Nisan tarihine kadar Avea WebOnline İşlem Merkezi"ne giriş yapmaları yeterli oluyor.

Online İşlem Merkezi"ne giriş yaparak günlük 1 çekiliş hakkı kazanan Avealılar, kampanya süresince toplam 40 çekiliş hakkına sahip olarak hediye kazanma şanslarını artırabiliyor. Kampanya sonunda, kampanyaya katılanlardan şanslı 10 kişi, 32 GB"lık iPad kazanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat;"Avea olarak vizyonumuz müşteriyle temas ettiğimiz her alanda kaliteli hızlı değer yaratan proaktif bir müşteri deneyimi sunmak. Müşterimizi şirketin odağına koyuyoruz ve segmente özel farklılaşan hizmet sunuyoruz. Kurumsal müşterilerimiz içinse özel bir ekibimiz var. Müşterimiz aradığında hep aynı kişiyle konuşmanın rahatlığını yaşasın istiyoruz. Büyük müşterilerimizin kendi yerlerine özel elemanlar da sunuyoruz. Web tarafında sosyal medya için kurduğumuz özel ekibimizle web tarafında yepyeni hizmetleri devreye sokuyoruz. Fatura ödeme ve lira yükleme kredi kartı servisleri, e-fatura servisleri, faturalı hatlara özel yeni çağrı detayı ve kullanım özet raporları servisleri, faturalı, faturasız hatlara özel online numara değiştirme servisi ve faturalı hatlara özel dönem için kullanım bilgi servisleri ile operatörler arasında en pratik şifre servisi uygulaması *952# jetşifre gibi sunduğumuz tüm kolaylıklar müşterilerimiz tarafından çok olumlu karşılanıyor ve talep görüyor." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları