25 Ocak 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan HepKazan Tarifesi
02 Nisan 2007 Pazartesi 11:22

Avea'dan HepKazan Tarifesi

Avea, faturasız hat abonelerine HepKazan programı ile her yüklemede kontör hediye ediyor.

Tüm bireysel ve kurumsal faturasız hat sahibi Avea aboneleri kontör yükledikçe kazanıyor. Her aboneye toplam 1000 kontör hediye kazanma imkanı sunan yeni program kapsamında faturasız hatlarda, kayıt şartı olmaksızın, yıl içinde yapacakları ilk 20 yükleme karşılığında abonelerin hatlarına anında hediye kontör yükleniyor.

Üstelik her yüklemede bir öncekinden daha fazla kontör kazanılıyor. Örneğin ilk yüklemede 5 kontör, beşinci yüklemede 25 kontör, 14. yüklemede 65 kontör kazanan faturasız hat sahipleri; 15. yüklemelerinden itibaren 80 kontör kazanarak, 20. yüklemelerinde toplam 1000 hediye kontöre ulaşıyorlar.

En az 100 kontör yüklenerek yararlanılan program tüm kanallardan yapılan kontör yüklemeleri için geçerli. Hatlara otomatik olarak yüklenen hediye kontörlerin kullanılabilmesi için, abonelerin ekstra bir işlem yapması gerekmiyor. Yıl sonuna kadar hattına 20 kez kontör yükleyen her abone Avea’dan toplam 1.000 kontör hediye kazanıyor.

Kazanılan hediye kontörler her yöne yapılan tüm aramalar için kullanılabiliyor. Abonelere, her yükleme sonrası kazandıkları kontörlerin bilgisi SMS yoluyla bildiriliyor.

Yeni HepKazan programı ile Avea aboneleri kontör yükledikçe ve hatlarını kullandıkça daha çok kazanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları