29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea’dan Hayat Gençlere Güzel Kampanyası
18 Mayıs 2012 Cuma 11:20

Avea’dan Hayat Gençlere Güzel Kampanyası

Türkiye’de ilk kez uygulamaya giren kampanya ile gençler, sadece 1 TL’ye Kantin’deki tüm gençlerle tam 2000 dakika konuşuyor.

Türkiye’nin en genç cep operatörü Avea, gençlerin aklını başından alacak bir projeye daha imza attı. Düzenlediği kampanyalar ve tarifelerle ekonomik konuşmanın adeta simgesi haline gelen Avea, gençleri şimdi de Kantin’de buluşturuyor. Avea’lı Kantin’e geçen gençler, hem doyasıya konuşma fırsatı hem de hediye kazanma fırsatı yakalıyor. 

1.8 Milyon takipçi ile Türkiye’nin en çok hayranı olan markası olan Avea’nın Türkiye’de bir ilke imza atan Kantin uygulaması ile 1 TL’ye Kantin’dekilerle 2.000 dakika konuşma şansı veriyor. Ayrıca her yöne 300 dakika konuşma, her yöne 3.000 SMS ile 1 GB internet paketlerinin her biri Kantin’de sadece 9 TL’ye sunuluyor. Avea’nın gençlere özel kampanyasından yararlanabilmek için ise sadece Facebook.com/Avea sayfasından Kantin’e katılmak yetiyor.

Üstelik Kantin’e gelen ilk 500.000 genci de bir sürpriz bekliyor. Avea’nın https://apps.facebook.com/avea-kantin/ sayfasından uygulamaya giren gençler, SIFRE yazıp 4362’ye göndererek aldığı hattına özel şifreyi ve cep telefonu numaralarını girerek Kantin’e kayıt olduklarında Kantin’deki diğer gençlerle konuşabilecekelri 2000 dakika kazanıyorlar. Gençler hangi Facebook arkadaşlarının Kantin’de olduğunu Kantin uygulamasından görebiliyor ve o arkadaşlarıyla anında bedava konuşmaya başlıyor.

12-25 yaş arasında gençlere telefonla konuşmanın sınırlarını artıran Kantin uygulaması Avealı olmanın ayrıcalıklarını hediyelerle de yaşama şansı buluyor. Avea Kantin’e 10 arkadaşını getiren ilk 50 kişi, teknoloji harikası Samsung Galaxy Mini’yi hediye olarak kazanıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları