25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan Hacı Adaylarına
04 Kasım 2007 Pazar 10:39

Avea'dan Hacı Adaylarına

Avea hacı adaylarının rahatlıkla iletişim kurabilmeleri için en avantajlı tarifeyi sunuyor.

Avea, hacı adaylarına Suudi Arabistan’da da kaliteli iletişimi avantajlı koşullarla sunacak.

Avea aboneleri Suudi Arabistan’dan, yakınlarını diğer operatörlerin indirimli tarifelerine kıyasla daha avantajlı bir teklifle dakikası 1,33 YTL’den başlayan ekonomik fiyatlarla arayabilecekler. Avea’nın hacı adaylarına sunduğu teklif diğer operatörlerin kampanyalı tekliflerinden bile daha ekonomik. Avea abonelerinin bu fiyat avantajından tüm yıl boyunca faydalanmaları için hacca gitmeden önce yapmaları gereken tek şey hatlarını uluslararası dolaşıma açtırmak.

Üstelik Avea hacı adaylarına Suudi Arabistan’da sadece yapacakları aramalar için değil, arandıklarında da en iyi teklifi sunuyor. TümDünya paketine kayıtlı Avea aboneleri Suudi Arabistan dahil olmak üzere yurtdışında arandıklarında dakikası sadece 25 Ykrş’tan konuşma fırsatına sahip olacaklar. Bu sayede diğer operatörlerin standart aranma fiyatına göre yüzde 83’e varan fiyat avantajı elde edebilecekler. Bu fırsattan yararlanmak isteyen abonelerin sadece KAYIT yazıp 2525’e SMS göndermeleri veya Müşteri Hizmetlerini arayarak TümDünya paketine üye olmaları yeterli.

Avea aboneleri Suudi Arabistan'da Avea’nın anlaşmalı olduğu Mobily (Etihad Etisalat Company) ve Saudi Telecom Company (STC) operatörlerini kullanarak arama, aranma, SMS, GPRS ve daha pek çok servisten faydalanabilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları