25 Haziran 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan Gençlere Özel
06 Haziran 2007 Çarşamba 16:54

Avea'dan Gençlere Özel

Avea’dan gençlere ve genç kalanlara özel bir dünya: Video paylaşım, blog, oyun, müzik ve daha fazlası.

İlgili Haberler
Patlıcan Konseri Antalya'da


Gençlere gerçek fiyata kaliteli iletişim olanağı sunan ve onların ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetler geliştiren Avea, her zaman her yerde gençlerin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor. Avea, detaylı araştırmalar sonucunda gençlerin ihtiyaçlarını tespit ederek gençler için yepyeni bir dünya oluşturuyor.

Tüm gençler, kendilerini ifade edebilecekleri, interaktif iletişime geçebilecekleri, oyun oynayabilecekleri bir platform olan “Patlican”a www.patlican.com.tr adresinden erişebilecek, kendi bloglarını diğer gençler ile paylaşabilecek, videolarını yükleyerek kişisel becerilerini sergileyecek, bu sosyal buluşma noktası aracılığıyla ile diğer gençlerle tanışabilecek ve forumlarla da düşüncelerini açıkça tartışabilecekler. Patlican üyeleri aynı zamanda çok çeşitli ekonomik ve sosyal avantajlardan yararlanma imkânına da sahip olacaklar.

Kendini müzik alanında ifade etmek isteyen gençler bu portalden geniş bir içeriğe (stüdyo, müzik yarışmaları, şarkı sözleri vb.) ulaşabilecekleri gibi kendi yaptıkları müzikleri portale yükleyip yine diğer gençlerin oyları ile “Patlican Konserleri”nde ön grup olma şansını yakalayacaklar. Her türlü etkinlik, kampanya ve konserlerle ilgili bilgileri de bu portal üzerinden takip edebilecekler.

9 Haziran Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleştirilecek Mor ve Ötesi, Özlem Tekin, Malt, Çilekeş, Göksel, Aslı konserleriyle başlayacak olan “Patlican Konserleri” çerçevesinde 2007 yılı sonuna kadar Antalya, Adana, Eskişehir, İzmir ve Ankara’da Patlicanlı gençler sevdikleri sanatçıların konserlerinde doyasıya eğlenecek, onlarla tanışma ve aynı sahneyi paylaşma imkânına kavuşabilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları