23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aveadan Erzincanda Çağrı Merkezi
28 Haziran 2007 Perşembe 18:52

Avea'dan Erzincan'da Çağrı Merkezi

Avea, Erzincan yöresinin iş hayatına önemli katkı sağlayacak olan Avea Çağrı Merkezi’ni gerçekleştirilen törenle açtı.

Kurulduğu günden bu yana, daha iyi hizmet vermek için yenilikçi projelere imza atan ve istihdam projeleri ile Türk toplumunun sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamayı amaçlayan Avea, Erzincan’da kurduğu yeni Çağrı Merkezi’nin açılışını Ulaştırma Eski Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Binali Yıldırım ve Avea CEO’su Cüneyt Türktan’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Erzincan'da açılan Avea Çağrı Merkezi açılış töreninde konuşan Avea CEO’su Cüneyt Türktan, yörenin iş hayatına katkı sağlarken bölgedeki üniversite ve yüksek okullarda öğrenim gören öğrencilere iş dünyasına ilk adımlarını atma imkanı sunmayı ve iş bulma sıkıntısı yaşayan insan gücü için çeşitli fırsatlar yaratmayı hedeflediklerini belirtti. Türktan; “Gelişmiş bir teknolojik altyapı ile 1,5 ay içinde 2 milyon YTL’lik yatırım yaparak hayata geçirdiğimiz Avea Çağrı Merkezi sayesinde tüm Türkiye’deki abonelere daha iyi hizmet vereceğiz. Öte yandan yaratılacak istihdam ve yatırım sayesinde bölge ekonomisine değer katmayı amaçlıyoruz” dedi.

Türk Telekom'un Yenişehir binasında projelendirilen Avea Çağrı Merkezi ofisi toplam 36 operasyon terminali ve yaklaşık 60 kişilik işgücü ve idari işler ekibi ile hayata geçti. Avea'nın Bilinmeyen Numaralar (11855) hizmeti ile başlayacak olan proje, sonrasında kontörlü hat müşteri hizmetleri çağrılarını da destekleyecek. Vardiyalı çalışma düzeninde 7/24 çalışma altyapısına sahip olan Erzincan Avea Çağrı Merkezi, öncelikle Türkiye'nin tüm noktalarından gelen Bilinmeyen Numaralar çağrılarını yanıtlayacak. İstanbul ve Ankara'da bulunan mevcut Avea Çağrı Merkezlerinin bir parçası olarak, gelişmiş bir teknolojik altyapı ile çalışanların rahatı ve konforu dikkate alınarak planlanan Erzincan Avea Çağrı Merkezi sağlık odası, 12 kişilik bilgisayarlı ve projektörlü eğitim ve toplantı salonu, kafeterya alanı gibi çeşitli olanaklar içeriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları