29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AveaBiDünya’dan Yılbaşı Hediyesi
24 Aralık 2007 Pazartesi 14:13

AveaBiDünya’dan Yılbaşı Hediyesi

Avea, yılbaşı kampanyası’nda aboneler 31 Aralık 2007 tarihine kadar yepyeni cep bilgisayarları ve cep telefonları kazanma şansı elde ediyor.

Abonelerinin ihtiyaçlarını anlayan ve bu doğrultuda yenilikçi hizmetler sunan Avea, ses getiren kampanyalarıyla ve sürprizleriyle abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 2008 yılını yepyeni bir kampanya ile karşılayan Avea, popüler servislerini tercih eden abonelerini yeni yılda ödüllendiriyor!

Kampanyaya katılım www.avea.com.tr’deki, wap.avea.com.tr'deki ya da *100# üzerinde yer alan Yılbaşı Kampanyası başlığı altında yer alan kategorilerden istediği içeriği telefonuna indirmeyle sağlanıyor. 31 Aralık 2007’ye kadar Oyun, Ringa, Müzikİndir, Video, Melodi (Mono, Poli, Gerçek Ses), Resim (Tema, Duvar Kağıdı, Logo), ve Astroloji Paketi’nin yer aldığı Yılbaşı Kampanyası menüsüne giren aboneler, bu servislerden herhangi birini kullandıkları takdirde cep telefonlarına SMS gönderiliyor ve kampanyaya çekiliş hakkı kazandıkları bilgisi veriliyor. Aboneler, daha çok içerik indirdikçe kazanma şanslarını arttırıyor.

7 Ocak 2008 tarihinde yapılacak çekiliş ile sonlanacak kampanya sonunda ise 5 Avea abonesine HTC Touch, 100 Avea abonesine ise SonyEricsson K790i cep telefonu hediye edilecek.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları