24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea ve Winwin’den Mobil Ödeme İşbirliği
11 Haziran 2012 Pazartesi 12:30

Avea ve Winwin’den Mobil Ödeme İşbirliği

Teknolojik yeniliklerin adresi Avea ve cep telefonları aracılığıyla alış veriş ortamı sunan WinWin, gerçekleştirdikleri işbirliği ile yenilikçi, hayatı kolaylaştıran çağdaş ödeme hizmetinde buluştular

Müşterilerine sunduğu avantajlar ile fark yaratan Avea,Türkiye’nin tek online mobil yemek ödeme hizmetini sunan WinWin ile Türkiye’de yepyeni bir işbirliğine imza attı. Gerçekleştirilen işbirliği ile Avealılar, anlaşmalı restoran ve marketlerden yapacakları tüm alışverişlerinde nakit ya da kredi kartına gerek kalmadan WinWin-Avea Mobil Ödeme ile kolay ve güvenilir bir şekilde yapacaklar.

Teknolojik yeniliklerin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olan Avea, ödeme araçlarında yine bir ilki hayata geçirerek, Winwin-Avea Mobil Ödeme’yi kullanıcılarına çağdaş bir çözüm olarak sunuyor. WinWin Kurumsal Hizmetler ve Avea işbirliği ile, Türkiye’de ilk defa Avea müşterileri mobil ödeme avantajından yararlanacak.

WinWin ve Avea Mobil Ödeme ile Avealıların ödemeleri artık çok kolay!
Avealılar, WinWin ve Turp logosu gördükleri alışveriş noktalarında, Turp terminalleri üzerinden cep telefonu numaralarını ve WinWin şifrelerini girerek ödemelerini Avea Mobil Ödeme ile yapabilecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları