23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea Ürünleri TeknosaCepte
30 Nisan 2008 Çarşamba 14:38

Avea Ürünleri TeknosaCep'te

Avea, Türkiye'nin en büyük teknoloji market zincirlerinden Teknosa ile büyük bir işbirliğine imza attı.

Avealılar artık Teknosa"nın yeni konsepti olan TeknosaCep mağazalarından da hizmet alabilecek. Böylece TeknosaCep güvencesi ile Avea avantajları tek noktada abonelerle buluşacak

Her noktada ulaşılabilir olmayı hedefleyen Avea, Türkiye"nin en büyük teknoloji market zincirlerinden Teknosa ile büyük bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında Avea, TeknosaCep mağazalarında yer alan ilk ve tek operatör olacak.

TeknosaCep"lerde kuracağı özel standlar ile Avea, abonelerine bireysel faturasız ve bireysel faturalı hat satışı, kontör kart satışı ve web üzerinden kontör yükleme hizmeti verecek. Öte yandan Avea aboneleri, çok yakında sektörde rakipsiz hızlı mobil internet erişimi sağlayan data kartı ve sim kartlara da TeknosaCep"lerden erişebilecek ve bilgi alabilecekler.

İlk aşamada Mayıs ayında 5 TeknosaCep mağazasında kurulacak standlarla tüketicileri ile buluşacak olan Avea, mağazaların yaygınlaşmasına paralel olarak 2008 yılı sonuna kadar 50 mağazada hizmet verecek.

"Müşterilerimize daha da yakın olacağız"
Teknosa ile yapılan işbirliği sayesinde Avea ürünlerinin özellikle teknoloji ile ilgilenen müşteriler için daha da ulaşılabilir olacağını belirten Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter, "Müşterilerimize daha yakın olmayı ve müşteri memnuniyetini daha da artırmayı amaçlıyoruz. Avea olarak, TeknosaCep mağazalarında yer almamızın, iki şirketin de müşterilerine büyük getirisi olacağına inanıyoruz" dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları