27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea SMS Paketleri
22 Aralık 2007 Cumartesi 11:04

Avea SMS Paketleri

Avea SMS paketlerinin kullanıcı sayısı ilk 7 ayda 1.3 milyona ulaştı.

Yenilikçi yaklaşımları ve öncü uygulamaları ile fark yaratan Türkiye’nin dinamik GSM operatörü Avea, abonelerine en uygun hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiği ve yoğun ilgi gören ekonomik SMS paketleri ile abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden Avea, yedi ay gibi kısa bir sürede 1.3 milyon abonesine bu paketler ile doya doya mesajlaşma imkanı sundu.

Avea SMS Paketleri Çok Avantajlı

Faturasız hat sahibi abonelerini için Mart ayında hayata geçirdiği SMS paketleri ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Avea, kullanıcılarına 30 gün boyunca 39 kontöre Yurtiçi her yöne 500 SMS veya Avea içi 5000 SMS gönderme fırsatı sunuyor.

Paketlerin satışına başladığı 19 Mart’tan bu yana elde edilen rakamlara göre;

* SMS paketlerini kullanan Avea abonelerinin yüzde 38’i “Avea içi 5000 SMS” paketini, yüzde 62’si ise “Yurtiçi her yöne 500 SMS” paketini tercih etti,
* Abonelerin %49’u bu paketlerle SMS servisinden yararlanmaya başladı,
* Yurtiçi her yöne 500 SMS paketi aboneleri, paket hizmeti tüm diğer operatörlere ücrtsiz SMS servisi sağlamasına rağmen gönderilen ücretsiz mesajlarının yüzde 75’ini yine Avea abonelerine gönderdi,
* Mart ayında 216 bin SMS paketi satılmışken bu rakamın Kasım ayında 1 milyonun üzerine çıkması abonelerin hizmetle ilgili memnuniyetlerinin göstergesi oldu.

Avea’nın abonelerine sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin, ihtiyaçlarına uygun en avantajlı SMS paketini seçip 5yuz veya 5bin yazıp 3900’e SMS göndermesi yeterli.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları