05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea Patlican Gençleri Amerikaya Gönderiyor
19 Ocak 2008 Cumartesi 13:30

Avea Patlican Gençleri Amerika'ya Gönderiyor

100 genç, ABD’de Work&Travel programına katılarak çalışıp kendi harçlığını kazanma, İngilizcesini ilerletme ve rüya gibi bir yaz tatili geçirme fırsatı yakalıyor.

Avea, gençlerin kendilerini ifade edebilmeleri; birbirleri ile iletişim içinde olabilmeleri ve üye olup özel avantajlardan faydalanabilmelerine olanak sağlayan gençlik platformu Patlican aracılığıyla gençlerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

EduRehber ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, 100 gence Amerika’da çalışma, gezme ve rüya gibi bir yaz tatili yapma fırsatı sunan Patlican, Work and Travel programı ile gençlerin kişisel gelişimlerine destek olmayı hedefliyor. Patlican jürisi tarafından seçilecek en başarılı 100 genç yaz aylarında programa ücretsiz katılıyor. Öte yandan 100 şanslı genç dışındaki Avea abonesi tüm Patlican üyeleri, kampanya süresince Work&Travel programına EduRehber ofislerinde 100 dolar indirimle katılma fırsatından faydalanabiliyor.

29 Şubat 2008 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılmak isteyen gençlerin tek yapması gerekense patlican.com.tr adresine girerek Amerikan Rüyası etiketine Amerika ile ilgili hayallerini yazmaları…

Kampanyanın şartları hakkında detaylı bilgiye www.patlican.com.tr veya www.edurehber.com adreslerinden ulaşılabiliyor.

Gençler Work&Travel ile Amerika’da hem çalışıyor hem geziyor

Work and Travel, üniversite öğrencilerine Amerika’da hem çalışma izni ve hem de gezme imkanı sağlayan uluslararası bir kültürel öğrenci değişim programı. Bu süre içinde öğrenciler, İngilizce seviyelerine göre basit yazlık işlerde çalışıp kazandıklarıyla da değişik yerleri gezme fırsatı yakalıyor. Bu programa katılabilmek için gençlerin üniversite öğrencisi olması, 2 ve üzeri not ortalamasına sahip olması ve orta düzeyde İngilizce bilmesi gerekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları