23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea Kontör Kartlarının Yeni Satış Noktaları
01 Ağustos 2007 Çarşamba 14:27

Avea Kontör Kartlarının Yeni Satış Noktaları

Avea, Migros Türk T.A.Ş. ile yaptığı işbirliği anlaşması ile Türkiye’deki tüm Migros, Tansaş ve MacroCenter mağazalarından kontör satışı yapacak.

Tüketicilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetler geliştiren Avea, tüketicilerinin bulunduğu her noktada hizmet verebilmek için yeni işbirlikleri yapmaya devam ediyor.

Müşteri odaklılık ve ulaşılabilirlik felsefesine paralel olarak Avea, Türkiye’nin lider perakendecisi Migros Türk T.A.Ş. ile yaptığı işbirliği anlaşması sayesinde, faturasız hat sahibi abonelerinin kontör ihtiyaçlarını rahatlıkla gidermelerini sağlıyor.

Hayata geçirilen işbirliği sayesinde Avea Faturasız hat aboneleri, Türkiye genelinde tüm Migros, Tansaş ve MacroCenter mağazalarından hem nakit hem kredi kartı ile kontör kartı satın alabiliyorlar. Bu sayede abonelerinin iletişim ihtiyacını her an ulaşabilecekleri kadar yaygın bir ağa sahip Migros Türk ile karşılayabilen Avea, Türkiye çapında bulunan tüm Migros, Tansaş ve MacroCenter mağazalarında abonelerinin kontör taleplerini hızlı ve pratik olarak karşılayabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları