23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea KOBİ’lerin Maliyet Yükünü Azaltıyor
15 Aralık 2007 Cumartesi 11:30

Avea KOBİ’lerin Maliyet Yükünü Azaltıyor

Tümİş tarifesi ile şirketler, Avea şirket hattı kullanan tedarikçileri, müşterileri ve iş ortakları ile ücretsiz konuşuyorlar.

Avea, kurumsal müşterilerine çeşitli alanlarda sunduğu tarife ve hizmetlerle KOBİ’lerin iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onlara çözüm ortağı oluyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Avea’nın iletişim sponsoru olduğu KOBİ Zirvesi’nde konuşan AVEA Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter, Türkiye’de faaliyet gösteren işletmelerin yüzde 99.5’ini, çalışan sayısı 50’den küçük olan girişimcilerin oluşturduğunu belirterek KOBİ’lerin büyümenin anahtarı ve ülke ekonomisinin en hayati organları olduğunu vurguladı.

Okter, “AVEA olarak KOBİ’lerin maliyet yüklerini azaltmak ve dünya ile iletişimini kolaylaştırmak konusunda üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek üzere stratejimizi belirledik. Bundan sonra da, KOBİ’lerin sürdürdüğü ekonomik büyüme, sosyal birleşme, istihdam, bölgesel ve yerel kalkınmaya katkı sağlama mücadelesinde, telekom sektörünün dinamiklerini değiştiren yenilikçi firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan şirket olma vizyonumuz ile destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Okter konuşmasında Avea’nın KOBİ’lere sunduğu hizmetler hakkında da bilgi verdi.

Avea, KOBİ’lere iletişim altyapısı ve hizmetleriyle destek veriyor

Kurumsal İletişim Merkezleri aracılığıyla şirketlerin iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek çözümler üreten Avea, bu merkezler ile Türkiye’nin tüm illerindeki KOBİ’lere şirket hatlarıyla ilgili tüm işlemlerde hızlı ve kaliteli destek sağlıyor. Öte yandan Avea, KOBİ’lere, yurtiçi ve uluslararası görüşmeleri için ekonomik tarifeler, iletişim güçlerini artırmak amacıyla CepDestek ve milyarlarca sabit ve mobil numara ile avantajlı fiyatlarla görüşme imkanı sağlayan TümDünya paketi hizmetlerini sunuyor. Avea’nın kurumsal aboneleri için özel tarifesi Tümİş sayesinde ise abone olan şirketler, Avea şirket hattı kullanan tedarikçileri, müşterileri ve iş ortakları ile ücretsiz konuşuyorlar.

Öte yandan Avea, daha hızlı veri transferi yapabilmeyi sağlayan Türkiye genelinde en etkin EDGE şebekesi ve ülke çapında yüzde 85 EDGE penetrasyon oranıyla internet alanındaki hizmetleri ile de KOBİ’lere destek oluyor.

Dizüstü bilgisayarlardan internete mobil olarak ulaşma imkanı sağlayan, GPRS/EDGE ve Wi-Fi hizmetlerini bir arada sunan Avea MobilBağlantı Paketi sayesinde KOBİ çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve dağıtıcıları ile sürekli iletişim içinde olarak ticari işlemlerini diledikleri zaman ve yerden yapabilme olanağı buluyor. Türkiye'de ilk kez Avea tarafından sunulan BlackBerry ve Avea MobilOfis servisleri sayesinde KOBİ çalışanları, mobil haldeyken her tür iletişim gereksinimlerini karşılayabiliyor, iletişim maliyetlerini azaltıyor ve verimliliklerini artırıyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları