26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea İle İngilizce Eğitim
22 Kasım 2011 Salı 15:45

Avea İle İngilizce Eğitim

Avea, aveaileingilizce.com ile Amerikalı eğitmenlerden Avealılara online eğitim sağlıyor.

Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, abonelerine Türkiye’de ilk kez uygulanan bir sistem ile ABD’li eğitmenlerle uzaktan konuşturarak İngilizce eğitim alma imkanı sağlamaya başladı. Bu yeni hizmet ile birlikte aveaileingilizce.com adresine giren Avea’lılar öncelikle, ücretsiz katılabilecekleri “İngilizce Deneme Konuşması” ile dil seviyelerini öğrenecekler. Ardından sistem tarafından oluşturulan ve e-posta ile bildirilen kullanıcı adı ve şifre ile kendilerine özel hazırlanan çalışma programı (öğrenci ekranı) doğrultusunda, diledikleri her yerden sabah 06.00 – gece 01.00 arasında eğitim alabilecekler.

 

“Avea ile İngilizce Eğitim”in en büyük avantajı ise abone tarafından belirlenen zaman diliminde Amerika’lı eğitmenlerle konuşma fırsatı sunacak olması. İngilizce Eğitim Programa dahil olan Avealılar, haftanın ilk 4 günü (Pazartesi-Perşembe) seviye tespiti sonrası belirlenen İngilizce e-kitaplar üzerinden online oladak eğitim alacak. Haftanın 5. günü eğitimi ise (Cuma) diğer tüm günlerin değerlendirmesi şeklinde eğitmenle konuşma şeklinde gerçekleştirilecek.

 

Ayrıca eğitim süresince yapılan dersler sistem tarafından kaydedilerek mp3 formatında çalışma programına yüklenecek. Böylece, istenilen zamanda günlük eğitmen değerlendirmeleri ile ders tekrarı yapılabilma imkanına da sahip olunabilecek.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları