27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea ile AcilÇıkış Bedava
28 Şubat 2008 Perşembe 15:12

Avea ile AcilÇıkış Bedava

Avea, AcilÇıkış hizmetini 31 Mart'a kadar ücretsiz sunuyor.

AcilÇıkış hizmeti sayesinde abonelerini bulunmak istemedikleri ortamdan bir aramayla kurtaran Avea, bu hizmeti 31 Mart"a kadar ücretsiz sunuyor. Özellikle gençler tarafından tercih edilen bu hizmet ile Avea, abonelerinin istedikleri anda kendilerine çağrı gelmesini sağlayarak, bulunmak istemedikleri bir ortamdan kolayca ayrılmalarına fırsat yaratıyor.

Bulundukları ortamda sıkılan ve ayrılmak isteyen aboneler, 9898"e boş bir SMS atıyor veya bu numarayı arıyor. Bunu takiben aboneler maksimum 1 dakika içerisinde AcilÇıkış tarafından geri aranıyor ve bir bant kaydı dinletiliyor. Bu sayede, kendilerine bulundukları ortamdan ayrılmak için kullanabilecekleri bir bahane sunuluyor. Avea"nın bu yenilikçi ve eğlenceli hizmeti sayesinde artık kimse arkadaşlarını arayıp "beni ara" demek zorunda kalmıyor.

AcilÇıkış hizmetini ilk defa 2007 yılının Mayıs ayında abonelerine sunan Avea, aynı yılın Ekim ayında da CeBIT Bilişim Eurasia fuarı kapsamında hizmeti bir süreliğine ücretsiz sunmuştu. AcilÇıkış hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin, ihtiyaç duydukları zaman 9898"e boş bir SMS göndermeleri ya da aynı numarayı aramaları yeterli…Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları