27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea Carrefour Expresslerde
20 Haziran 2007 Çarşamba 12:54

Avea Carrefour Express'lerde

Abonelerinin ihtiyaçlarını alışılmışın dışındaki projeleri ile karşılayan GSM operatörü Avea, Türkiye’deki tüm CarrefourSA ve CarrefourSA Expres mağazalarından kontör satışı yapacak.

Avea, tüketicileri ile buluşmak için ve onların bulunduğu her noktada hizmet verebilmek için yeni işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Avea, Türkiye’nin en büyük perakende mağaza zincirlerinden olan CarrefourSA ve CarrefourSA Expres mağazaları ile yaptığı işbirliği anlaşması sayesinde, müşteri memnuniyeti felsefesine paralel olarak, faturasız hat sahibi abonelerinin kontör ihtiyaçlarını rahatlıkla gidermelerini sağlıyor.

Tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmayı ilke edinen Avea, bu işbirliği sayesinde Türkiye’deki tüm CarrefourSA ve CarrefourSA Expres mağazalarından kontör satışı yapacak. Bu sayede tüketiciler, genel alışverişlerini yaparken iletişim ihtiyaçlarını da mağazaların kasalarından karşılayabilecek. Avea’nın Carrefour mağazalarında da tüketicilerinin yanında olduğunu hatırlatmak amacıyla, tüm CarrefourSA Expres çalışanları yaz süresince özel olarak tasarlanan kırmızı Avea tişörtleri ile müşterilerini karşılayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları