27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea Acun Show Üniversitelerde
30 Nisan 2007 Pazartesi 11:14

Avea Acun Show Üniversitelerde

Avea, 2005 yılında üniversitelerde başlattığı ‘Acun Show’lara bu yıl da Türkiye’nin çeşitli illerindeki 20 üniversitede devam ediyor

MobilÖğrenci tarifesi ile gençlere en uygun şartlarda kaliteli konuşma imkanı sunan Avea; zorlu bir yılı geride bırakmaya hazırlanan üniversite öğrencilerini ünlü TV yıldızı Acun ile yeniden bir araya getiriyor. Üniversitelerin bahar şenlikleri kapsamında düzenlenecek ‘Avea Acun Show’ organizasyonu ile gençleri biraz olsun sınav stresinden uzaklaştırmak ve eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlamak hedefleniyor.

Avea Acun Show’un üniversitelerdeki road-show programı 30 Nisan Pazartesi günü İstanbul Üniversitesi’nde başlayacak. 31 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde sonlanacak road-show kapsamında Acun tam 12 ilde tam 20 üniversiteyi ziyaret edecek.

Program çerçevesinde ziyaret edilecek üniversitelerde ücretsiz olarak sunulacak ‘Avea Acun Show’un bu yıl tam 12.000 üniversite öğrencisine ulaşması hedefleniyor. Gösteriler, üniversitelerin konferans salonları ya da kültür merkezlerinde gerçekleştirilecek.

‘Avea Acun Show’ etkinliklerine paralel olarak üniversitelerde kurulacak Avea stantlarında ise öğrencilere MobilÖğrenci tarifesinin avantajları anlatılacak ve stantta anket dolduranlara ‘Avea Acun Show’ tişörtleri hediye edilecek.

Geçtiğimiz iki yıl boyunca 25 farklı ilde toplam 40 üniversiteyi ziyaret ederek 30.000 öğrenciye ulaşan ‘Avea Acun Show’ gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşmış; coşkulu ve neşeli bir ortamda geçen etkinlikler öğrencilerin sınav dönemi stresinden bir süre için uzaklaşmalarını sağlamıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları