27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea, YPO Türkiye’nin İletişim Sponsoru
19 Temmuz 2007 Perşembe 14:51

Avea, YPO Türkiye’nin İletişim Sponsoru

Avea, Young Presidents Organization (YPO) tarafından Türkiye’de düzenlenen etkinlik için bir araya gelen 700 küresel genç liderin iletişim sponsoru oldu.

100’ün üzerinde ulustan 11.000’i aşkın üyesi ile genç liderlerin karşılaştığı zorlukları dile getirerek eğitim ve fikir alışverişini teşvik etmeyi amaçlayan genç liderler platformu YPO, İstanbul’da özel bir etkinlik düzenledi. 2 – 13 Temmuz 2007 tarihleri arasında Avea’nın iletişim sponsorluğunda Türkiye’de bir araya gelen YPO üyesi yaklaşık 700 genç yönetici, 7-13 Temmuz arasında da Swissotel’de düzenlenen İstanbul Aile Semineri etkinliğine katıldı. Boş vakitlerinde, Bodrum, Kapadokya, Göcek yörelerini gezen YPO üyeleri ve aileleri, İstanbul’un her iki yakasını da ziyaret etti.

İstanbul Aile Semineri ve bağlantılı etkinlikler süresince iletişim ihtiyaçlarının desteklenmesi adına her bir katılımcıya cep telefonu ve özel hat sağlayan Avea, Swissotel’de düzenlenen açılış partisinden itibaren de tüm soruları cevaplamak üzere Swissotel’de açtığı stand ile katılımcıların yanındaydı.


Avea Hakkında
Avea 8.5 milyonu aşan abone sayısı ile Türkiye'nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Şirket Avea markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve çalışanlarına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 1.900 çalışanıyla, 165 ülkede 376 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan Avea müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğe yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olma vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Türkiye nüfusunun % 93’ü Avea’nın kapsama alanı içerisinde yer almaktadır.
Ayrıntılı bilgi için: http://www.avea.com.tr

YPO Hakkında

1950 yılında Ray Hickok tarafından New York’ta kurulan ve 100’ün üzerindeki ulustan 11.000’in üzerinde üyesi bulunan YPO (Young Presidents’ Organization) genç liderlerin karşılaştığı zorlukları dile getirmeyi ve fikir alışverişi sağlamayı amaçlayan ı bir uluslararası genç liderler platformudur. Dünya çapında yöneticilerin eğitilmesini amaçlayan ve kar amacı gütmeyen bu organizasyonun bütün üyeleri 55 yaşında ya da daha gençtir. YPO Eğitim ve Fikir Alışverişi Yoluyla Daha İyi Liderler yaratılmasına yardımcı olma amacıyla ortaya çıkmıştır. YPO’nun misyonu kuruluşundan 57 yıl sonra halen dünya çapında yankı uyandırmaktadır ve organizasyon dünyanın her köşesinde yeni üyeler kabul etmeye devam etmektedir.
Ayrıntılı bilgi için www.ypo.org

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları