05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea, Windows Live Messenger’ı Cebe Getiriyor
01 Şubat 2008 Cuma 15:15

Avea, Windows Live Messenger’ı Cebe Getiriyor

Microsoft ile yaptığı işbirliğiyle orijinal Windows Live Messenger’ı abonelerine sunan Avea, bu hizmeti 22 Şubat 2008 tarihine kadar ücretsiz veriyor.

GSM operatörü Avea, Microsoft ile yaptığı anlaşma doğrultusunda orijinal Windows Live Messenger’ı cep telefonlarından kullanma fırsatı sunuyor. Öte yandan Avea, Windows Live Messenger’ı cep telefonlarına yükleyen abonelerinden 22 Şubat 2008 tarihine kadar abonelik veya mesajlaşma ücreti almıyor.

Avea aboneleri, yeni nesil MSN Messenger olarak bilinen Windows Live Messenger’ı cep telefonları üzerinden bilgisayarlarında kullandıkları şekilde ve özelliklerle kullanabiliyor. Programı cep telefonuna yükledikten sonra abonelerin Windows Live Messenger kontak listeleri cep telefonlarında aynen yer alıyor ve aboneler tüm arkadaşları ile her yerde ve her zaman kolayca mesajlaşabiliyor. Üstelik Avea aboneleri, Windows Live Messenger’ı hem cep telefonu hem de bilgisayar üzerinden kullanan kişilerle yazışabiliyor.

Windows Live Messenger’ı cep telefonlarından kullanmak isteyen Avea abonelerinin, cep telefonlarına MSN yazıp 5500’a SMS göndermeleri yeterli. Ayrıca aboneler, Windows Live Messenger’ı Avea WAP sayfasından ya da *100# menüsünden de yükleyebiliyor.

Hizmet hakkında daha fazla bilgiye, http://www.avea.com.tr/msnwindowslivemessenger/index.html adresinden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları