24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avea, Kamu Sektörünü Blackberry İle Buluşturdu
23 Kasım 2007 Cuma 10:42

Avea, Kamu Sektörünü Blackberry İle Buluşturdu

Kamu sektöründe mobil çalışanlar, Avea ve sağladığı Blackberry çözümü sayesinde ofis dışında da tüm bilgilerine daha verimli ve etkin bir şekilde erişebiliyor.

Blackberry çözümlerini Türkiye’ye getiren Research in Motion Limited ve Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Avea, Ankara’da düzenledikleri seminerde, Blackberry akıllı telefonlarının dünya genelinde kamu sektörüne sunduğu farklı çözümleri ve bu çözümlerin kurumlara sağladığı faydaları aktardı.

Avea’nın sağladığı mobil hizmetlerden biri olan BlackBerry çözümünün kamu çalışanlarına kattığı değeri konuşmak üzere düzenlenen seminerde, Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter ile Research in Motion firmasının üst düzey yöneticileri konuşmacı olarak yer aldı.

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren Tayfun Okter, 3 milyona yaklaşan kamu çalışanı abonesiyle Avea’nın sektörde çok büyük bir ağırlığı olduğunu ve bunun getirdiği bilgi birikimiyle de her geçen gün kamu sektöründe yer alan müşterilere rakipsiz tarifeler ve yenilikçi çözümler sunduklarını belirtti.

Tayfun Okter, kamu sektörüne Avea Mobil Devlet Projeleri kapsamında interaktif ve GPRS- EDGE tabanlı servisler, mobil bağlantı paketi ve en önemlisi de bilgiye mobil ortamda ulaşmayı keyifli hale getiren BlackBerry hizmetini sunduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Mobil hizmetlerimiz içinde yer alan BlackBerry hizmeti ve bu hizmete ilişkin çözümler ile her geçen gün daha çok kamu kurumu, mobil ortamda kurumları dışında e-postalarına ve internete erişebiliyor, takvim ve kontaklarına senkronize erişim imkanından faydalanıyor ve hem zaman hem de mekandan bağımsız olarak her zaman hızlı iletişim imkanına sahip oluyorlar. Böylece kamu sektöründeki abonelerimiz de Avea sayesinde gerçek fiyata kaliteli iletişim imkanından faydalanma fırsatını yakalıyorlar. Hayata geçirdiğimiz yenilikçi projelerle önemli başarılara kamu sektöründe 2008 yılında da imza atmaya devam edeceğiz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları