27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avaya ve Lenovodan İşbirliği
16 Mart 2007 Cuma 12:00

Avaya ve Lenovo'dan İşbirliği

Kurumlara yönelik iletişim ağı sistemleri, uygulamaları ve hizmetleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Avaya ve dünyanın en büyük üçüncü PC üreticisi Lenovo, ThinkPad bilgisayarlara gelişmiş IP iletişim çözümleri sunmak üzere işbirliği yapıyor.

Avaya ve Lenovo"nun, ödüllü teknolojilerini birleşik IP iletişim çözümleri için biraraya getiren işbirliği sayesinde ThinkPad kullanıcıları dizüstü bilgisayarlardan arama yapıp çağrıları karşılarken en üst düzey güvenlik, erişebilirlik ve servis kalitesinden faydalanabilecekler.

Avaya ve Lenovo ortak çözümü, Lenovo"nun entegre parmak izi okuyucu ve şifre yöneticisi (Password Manager) teknolojisi sayesinde Avaya"nın IP Softphone çözümünde kullanıcı yetkilendirmesinin bir parmak dokunuşuyla yapılmasını sağlıyor. Böylece dizüstü bilgisayar üzerinden izinsiz çağrılar yapılması, kullanıcının kontak listesine ve çağrı geçmişine yetkisiz erişim engellenebiliyor.

Avaya"nın endüstri lideri olan IP iletişim yazılımının Lenovo"nun ekran çerçevesi üzerindeki ThinkLight"ın entegrasyonuyla, klavyenin aydınlatılmasına yarayan bu teknoloji sesli mesaj göstergesi olarak kullanılabiliyor.

Lenovo"nun dizüstü bilgisayar bölüm başkan yardımcısı Peter Hortensius "Günümüzün profesyonelleri günün her saatinde, ofis dışında farklı yerlerde de iş arkadaşları ve aileleri ile iletişim halinde olduklarından verimli ve düşük maliyetli iletişim araçlarına sahip olmaları önemlidir. ThinkPad dizüstü bilgisayarları üzerinde Avaya"nın IP telefon çözümleri, çalışanların ofis telefonlarının bütün özelliklerine dizüstü bilgisayarlarından erişip, her yerde güvenli telefon görüşmeleri yapmalarını sağlıyor" dedi.

Avaya Birleşik İletişim Çözümleri Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Eileen Rudden ise "Avaya"nın birleşik IP iletişim çözümlerinin Microsoft Office Communicator ve IBM Lotus SameTime gibi uygulamalarla "tıkla konuş" entegrasyonu, ThinkPad dizüstü bilgisayar kullanıcılarının iletişim ve işbirliği yeteneklerini daha da artırıyor. Lenovo ile birlikte, kullanıcıların ThinkPad dizüstü bilgisayarları ile deneyimini daha da mükemmelleştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.


Avaya Hakkında

Avaya kurumların iş dünyasında avantajlı olmaları için Akıllı İletişim çözümleri sağlıyor. FORTUNE500® listesinde yer alan şirketlerin %90"ından fazlası da dahil olmak üzere, bir milyondan fazla kurum IP Telefon, Birleşik İletişim, Çağrı Merkezi ve İletişim Olanaklı İş Süreçleri için Avaya çözümlerini kullanıyor. Avaya Global Hizmetleri her büyüklükteki şirketlere hizmet ve destek sağlamaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları