25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Autodesk Tüm Ürünleri Medyasoft Güvencesinde
08 Mart 2012 Perşembe 12:49

Autodesk Tüm Ürünleri Medyasoft Güvencesinde

Medyasoft, Üç yılda gösterdiği büyük başarı sayesinde Autodesk’in tüm ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu

Dünya devlerinin yazılım ve donanım çözümlerini kişi ve kurumların hizmetine sunan, hazırladığı katma değerli eğitimleriyle de pazarda fark yaratan Medyasoft, Türkiye’de sektörü fark etmeksizin her ölçekteki şirket için hazırladığı çözümleri genişletiyor. Yazılım dünyasının lider ismi Autodesk’in Türkiye distribütörlerinden Medyasoft, sektörde yakaladığı ivme ve satış başarısıyla markanın tüm ürünlerini getirmeye hak kazandı.

Üç yıldır Autodesk’in genel tasarım, medya ve eğlence alanındaki ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Medyasoft, yapılan anlaşma gereği markanın yapı, mekanik tasarım ve imalat yazılım çözümlerini de getirecek. Daha geniş bir kitleye çözüm sunmaya hazırlanan Medyasoft, Türkiye genelindeki güçlü iş ortaklarıyla Autodesk’in mimari, genel tasarım, yapı, medya, eğlence, inşaat, haritacılık ve imalat alanındaki eşsiz yazılım çözümlerini her ölçekteki şirketle buluşturarak, üretimde maksimum fayda sağlayacak.

Yatırımlarımızı Sürdüreceğiz
Medyasoft’un çözüm, hizmet, dağıtım ve eğitim alanındaki odağını koruyarak, ürün gamını her geçen gün güçlendirdiğini belirten Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, “Kurulduğumuz ilk günden itibaren hizmet verdiğimiz markalara katma değer yaratmak için büyük çabalar sarf ettik. Bugün gerek finansal kuvvetimiz, gerek güçlü ürün grubumuz, gerekse Türkiye genelindeki iş ortaklarımızla hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. 2009 yılında alanının en güçlü markası Autodesk ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinde ulaştığımız nokta, hayli sevindirici. Kazandığımız bu başarıyla artık müşteri portföyümüzü de genişletiyoruz. Yeni dönemde kuvvetli iş ortaklarımızla Autodesk’e daha fazla katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Hedef Tüm Türkiye
Türkiye'de iş teknolojileri konusunda tüm sektörler için çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini belirten Taşer, “Çevik, girişimci ve müşteri odaklı yaklaşımımızla ekosistemimizi daha da genişletip, Türkiye yazılım sektörünün yıldızı olmak için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Şirketlerin işlerinde uzmanlaşıp bu noktada da doğru teknolojileri, doğru yatırımlarla hayata geçirebilmeleri için sunduğumuz çözümleri her geçen gün genişletmeye devam edeceğiz. Müşterilerine teknolojileriyle sayısal modeller oluşturarak, simülasyon ve analiz etme olanağı sunan Autodesk’in eşsiz çözümlerini her ölçekteki şirketle buluşturup, üretim sürecini kusursuzlaştırıp, hızlandıracağız. Autodesk ürünlerinin yanı sıra kurumsal alanda SAP, Adobe, Microsoft, Wacom, IBM ve Kaspersky ürünlerini de iş ortaklarımız vasıtasıyla finansal avantajlar sunarak herkesin en güncel çözümlere kavuşturacağız. Hedefimiz sadece büyük şehirler değil, tüm Türkiye. Bu noktada sadece ürünleri getirmekle kalmayıp, ürün eğitimi, danışmanlığı, teknik desteğin verilmesi gibi tam çözüm yaklaşımımızı da sürdüreceğiz” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları