28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Autodesk Çalışmak İçin En İyilerden Biri Seçildi
25 Haziran 2012 Pazartesi 15:45

Autodesk Çalışmak İçin En İyilerden Biri Seçildi

Üç boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılımında dünya lideri Autodesk “Great Place to Work” Enstitüsü’nün 2012 yılı işyeri mükemmelliği araştırmasında çokuluslu şirket kategorisinde 13. sırayı aldı.

Üç boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılımında dünya lideri Autodesk, Avrupa’nın en iyi ilk 100 işyerini belirleyen Great Place to Work Enstitüsü’nün her yıl gerçekleştirdiği işyeri mükemmelliği araştırmasında çokuluslu şirket kategorisinde 13. sırayı aldı.

Autodesk, İngiltere, İsviçre ve Almanya’da yapılan oylamalar sonucu yüksek bir sıralamada yer almasından dolayı ödülünü Great Place to Work Enstitüsü tarafından Berlin’de düzenlenen bir törenle aldı. Autodesk aynı zamanda enstitü tarafından yapılan araştırmalar sonucunda US Fortune 100, Kanada’da Çalışılacak En İyi İşyeri ödülleri ve Çin En İyi İşverenler 2012 CRF (Corporate Registers Forum) Enstitüsü ödüllerinde de üst sıralarda yer aldı. Bu araştırmayla birlikte Autodesk’in başarısının arkasındaki en önemli faktörün inovasyon ve işbirliği olduğunun altı çizilmiş oldu.

Autodesk’in yazılımları, tasarımcılara ve mühendislere, fikirlerini gerçek dünyada hayata geçirmeden önce sanal ortamda tam olarak deneyimleme ve test etme imkanı sağlar. Autodesk, müşterilerinin projelerini en iyi şekilde oluşturmalarına yardımcı olabilmeyi amaçlar. Aynı zamanda çalışanlar arasında yeni fikirlerin özgürce gelişebilmesi için işbirliği ruhunu geliştirmenin bu amaç doğrultusunda ilk adım olduğuna inanmaktadır.

Autodesk’in Great Place to Work programa dahil olduğu ilk yılında muhteşem bir başarı gösterdiğini belirten Great Place to Work Global CEO’su José Tolovi, Great Place to Work tarafından tanınan şirketlerin sadece Avrupa’da değil aynı zamanda tüm dünyada standartları belirleyen köklü kültürleri olan firmalar olduğunu vurguladı.

Autodesk Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Yetenek Seçme Başkanı Matthew Jeffery ise “Çalışanlarımız, Autodesk yazılımının, dünyanın en ünlü binalarına, ikon olmuş tüketim ürünlerinde, önemli altyapı çalışmalarında ve Oscar ödüllü film efektlerinin tasarımında önemli bir rol oynadığını deneyimleme fırsatını yakaladılar. Bunun, işbirliği, kişisel başarı ve şirkete yönelik sadakat oluşturma konusunda çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum” dedi. Jeffery ayrıca çalışanlarının yoğun çalışmaları, işyerlerine olan bağlılıkları ve yetenekleri sayesinde Autodesk’in Avrupa’nın çalışılacak en iyi yerleri arasında olarak bilinmesinin kendilerini çok sevindirdiğini belirtti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları