17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Autodesk Akdeniz Bölgesi Müdürü Dedeoğlu
23 Mayıs 2012 Çarşamba 12:00

Autodesk Akdeniz Bölgesi Müdürü Dedeoğlu

ABD’li yazılım firması Autodesk’in Akdeniz Bölgesi’nden sorumlu yeni ülke müdürü Taylan Dedeoğlu oldu.

Dedeoğlu, Autodesk’in Türkiye, İsrail ve Kuzey Afrika ülkelerinden oluşan Akdeniz Bölgesi’nin tüm pazarlama ve operasyon faaliyetlerini yönetecek.

Dünyanın lider 3 boyutlu tasarım, mühendislik ve medya & eğlence yazılımı firması Autodesk’in Türkiye, İsrail ve Kuzey Afrika ülkelerinden oluşan Akdeniz Bölgesi Müdürü Taylan Dedeoğlu oldu. Daha önce Autodesk Türkiye iş geliştirme koordinatörü olarak görev yapan Dedeoğlu, uzun yıllar boyunca bilişim sektöründe farklı pozisyonlarda çalıştı. Bilişim kariyerine 1996 yılında Arena Bilgisayar'da bayii kanal müdürü olarak adım atan Dedeoğlu, ardından üç yıl boyunca Compaq Computer Türkiye'de pazarlama iletişim müdürü olarak, 2000–2003 yılları arasında Sentim Bilgisayar'ın pazarlama direktörü olarak görev yaptı. Doğan Online'da ISP satış koordinatörü olarak da çalışan Dedeoğlu; aMVG'de satıştan sorumlu başkan yardımcısı ve Computer Associates’te ise CA çözüm ortakları yöneticisi olarak hizmet verdi.

İngilizce ve Fransızca bilen Dedeoğlu Galatasaray Lisesi'nden sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu ve ABD’de bulunan South Dakota State Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları