25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AutoCAD Inventor LT Suite Türkiye’de
04 Ekim 2011 Salı 14:10

AutoCAD Inventor LT Suite Türkiye’de

Autodesk’in yeni yazılım paketi AutoCAD Inventor LT Suite, Medyasoft işbirliği ile Türkiye’de satışa sunuldu.

Üretimden endüstriyel tasarıma kadar geniş bir kesime hitap eden AutoCAD Inventor LT Suite, güçlü yazılım mimarisi sayesinde 2 ve 3 boyutlu tasarım uygulamalarında göz alıcı görsel çizimlere olanak tanıyor.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, mimari, inşaat, imalat, endüstriyel tasarım, medya ve eğlence pazarlarına yönelik 2 ve 3 boyutlu lider yazılım geliştiricisi Autodesk’in merakla beklenen yeni ürünü AutoCAD Inventor LT Suite’i satışa sundu. Hayalinizdeki tüm şekilleri harika çizimlere dönüştürebilen güçlü 3B araçlarına sahip olan AutoCAD Inventor LT Suite, bu özelliği ile fikirlerin sezgisel bir şekilde keşfedilmesine ve görselleştirilmesine imkan yaratıyor.

Güçlü programlama araçları ve geniş eklenti desteği ile esneklikte en üst düzeyde avantajlar sunarak ihtiyaca uygun kişiselleştirme sağlayan AutoCAD Inventor LT Suite, ayrıca tasarım ve dokümantasyan etkinliğini artırabilen daha güvenli, daha doğru ve daha akıcı bir şekilde paylaşım opsiyonları sağlayan yenilikleri de üzerinde barındırıyor.

Üretimden inşaata şirketlerin mekanik tasarım üretkenliklerini artırmak ve tasarım kalitelerini iyileştirmek üzere 3B parametrik tasarım araçları kullanmak isteyenler için de devrim yaratacak yenilileri içeren ürün, sahip olduğu benzersiz özellikleriyle tasarımcıların daha pratik ve uygun bir şekilde 3B tasarım üretmelerini sağlıyor. Tasarım ve iletişim konularında birden çok CAD yazılımı ile iş birliği yapabilme özelliğini de ön plana çıkan AutoCAD Inventor LT Suite bu fonksiyonalitesi ile şirketlerin tedarikçileri, paydaşları ve müşterileri ile olan iletişim ve işbirliğini artırmalarına da olanak tanıyor.

AutoCAD Inventor LT Suite ile şirketlerin, tasarladıkları ürünlerini satışa sunmadan önce tüm bilgileri detaylandırıp, gerçek dünya şartlarında performansını öngörmek için daha iyi simülasyon hazırlayabileceklerine dikkat çeken Medyasoft Pazarlama Direktörü Sırma Erkan yaptığı açıklamada, “Mart 2009’dan bu yana 2 ve 3 boyutlu yazılımlar konusunda dünyanın uzman ismi Autodesk’in Türkiye distribütörlüğünü yürütüyoruz. Autodesk kullanıcılarının AutoCAD Inventor LT Suite versiyonu ile çok yaratıcı ve başarılı işlere imza atacaklarına inanıyoruz. Biz de Medyasoft olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm Autodesk kullanıcılarına destek vererek başarılarına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Şirketlerin ürün geliştirme ile hayata geçirme sürelerini ve bu sürede yaşanacak olası hataları minimum indirecek AutoCAD Inventor LT Suite’e herkesin sahip olabilmesi için özel bir kampanya fiyatıyla satışa sunuyoruz” diye konuştu.

Autocad Inventor LT Suitte
- Yeni nesil mimariye sahip olan Inventor LT’nin 3 boyut desteği ile tasarımlarınızı daha hızlı yaratıp, daha verimli ve hatasız işler geliştirebilirsiniz.
- Inventor LT’nin sayısal modelleme tekniği ile tasarımlarınızı üretime geçmeden doğrulayabilir, bu sayede üretim hatalarından ve büyük giderlerden kurtulabilirsiniz.
- DWG çizimlerinizi hızla oluşturup, otomatik olarak 2 ve 3 boyut görünümler elde edebilirsiniz
- Inventor LT ile pahalı çevirici yazılımlara gerek duymaksınız istediğiniz formatta ve modellemede görünümler oluşturup, bilinen dosya formatlarına aktarabilirsiniz.
- İşiniz için en doğru aracı seçmenizi sağlayan Inventor LT ile 2 boyutlu çizimlerinizi kolayca kopyalayıp yapıştırarak hatasız yeni 3 boyutlu çizimler elde edebilirsiniz
- Ustalığınızı avantaja çeviren Inventor LT şirketinize hem maliyet avantajı, hem de 3 boyutlu tasarım gücü kazandırır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları