23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atos’a 2012 Yenilikçi Ödemeler Ödülü
10 Nisan 2012 Salı 18:25

Atos’a 2012 Yenilikçi Ödemeler Ödülü

Atos Worldline tarafından geliştirilen Kanallar arası ödeme çözümü, Fransa’daki PayForum Ticaret Fuarı’nda 2012 Yenilikçi Ödemeler Ödülü'nü kazandı.

İleri teknolojili servis hizmetleri (hi-tech transactional services) konusunda stratejik uzmanlık sunan Atos Worldline’in geliştirdiği Kanallar arası ödeme (cross channel payment) çözümü, Fransa’da düzenlenen PayForum Ticaret Fuarı’nda 2012 Yenilikçi Ödemeler Ödülü'nü kazandı. Atos Worldline’ın bu yenilikçi çözümü sayesinde tüketiciler web, mobil, TV, IVS veya çağrı merkezi gibi ara kanallardan hangisini tercih etmiş olursa olsun, tek bir mobil ödeme sisteminden faydalanabiliyor. Bu çözüm ayrıca, satın alma sürecini ve kanallar arasındaki sürekliliği de iyileştiriyor.

Bu alanda daha önce kullanılmakta olan ödeme yöntemlerinde, orijinal işlem kanalına bağlı olarak, ödeme arayüzleri ve karşılıklı işlemler genellikle farklılık gösterirdi. Oysa Atos Worldline’ın geliştirdiği bu yenilikçi çözümle, kullanıcıların akıllı telefonları kişisel ödeme terminalleri'ne dönüşüyor. Böylece kullanıcılara kesintisiz bir ödeme olanağı sağlanıyor.

Atos’un Kanallar arası ödeme çözümü ile kazandığı ödülü, Atos Worldline’ın ödemeler alanında gelişimlerin öncüsü olduğunun kanıtı olarak nitelendiren Atos Worldline İnovasyon Direktörü Denis Faivre, “İnovasyon kapasitemizi vurgulayan bu ödülü aldığımız için gurur duyuyoruz. Kullanıcılar, ödemeler konusunda günlük hayatı önemli ölçüde kolaylaştıran pek çok yararlı işleve tanık olacak” dedi.

Basit ve güvenli

Atos Worldline tarafından geliştirilen Kanallar arası ödeme çözümünün avantajları bununla da sınırlı değil. Bu çözüm aynı zamanda müşterilerine yenilik ve kolaylık arayışında olan bankalara, online perakendecilere ve diğer ödeme hizmeti sağlayıcılara farklı avantajlar da sağlıyor.

Öncelikle bu çözümü tercih eden bankalar ve perakendeciler, kullanıcılara tüm kanallarda standart, basit ve güvenli bir ödeme işlemi sunma şansını yakalıyor. Öte yandan, ödeme çözümleri yöntemlerinde yenilikleri tercih etmek bir firmanın itibarını güçlendirdiği gibi, gerçekleşen işlem adetlerinin yükselmesine de yardımcı oluyor.

Bu tür çözümlerin kullanıcılar açısından da büyük faydaları bulunuyor. Kullanıcılar satın alma işlemlerinde banka detaylarını üçüncü taraflara aktarmak zorunda kalmadıklarından, işlem yaptıkları kanal ne olursa olsun, bu şekilde, ödemelerinin güvenli olarak gerçekleştiğinden emin olabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları