02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atos ve Huawei Güçlerini Birleştirdi
17 Mayıs 2012 Perşembe 12:05

Atos ve Huawei Güçlerini Birleştirdi

Avrupa’nın lider IT şirketlerinden Atos, telekom sektörünün en önemli tedarikçilerinden Huawei ile güçlerini birleştirdi.

Operatörlere zaman ve maliyetten tasarruf sunacak katma değerli çözümler oluşturmayı hedefleyen iki dev isim, müşterilerinin rekabet gücünü en üst seviyelere taşıyor.

Bilgi teknolojileri alanında Avrupa’nın lider IT hizmetleri şirketi Atos, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri tedarikçisi Huawei ile büyük bir işbirliğine imza attı. Hızla gelişen telekom pazarına yönelik çözümler geliştirmek için biraraya gelen iki dev isim, dünya genelinde faaliyet gösteren telekom operatörlerini hedef alıyor.

İki şirket arasındaki ortaklık sonucunda telekom sektörünün IT servis sağlayıcılarının lider isimlerinden Atos, portföyünü en ileri teknolojiyle güçlendirme şansını yakalayacak. Sektöre hem yazılım hem de donanım alanında çözümler üreten Huawei ise IT ve dış kaynak hizmet imkanlarını genişletebilecek.

MÜŞTERİLERE REKABETÇİ AVANTAJLAR

Telekom pazarına büyük katma değerler sağlayacak bu işbirliği, özellikle global çapta hizmet veren operatörlere rekabet gücünün yanı sıra maliyet ve zamandan tasarruf sağlayacak.

Müşteriler bu entegre çözümlerle faaliyetlerini ve sundukları hizmetlerinin yanı sıra global işlerini de genişletme şansına sahip oluyor. Sektörün en önemli başlıkları olan online ücretlendirme, faturalama, CRM ve dış kaynak kullanımında da operatörlere yeni çözümler sunuluyor. Müşteriler, sektör standartlarına sahip ve en iyi uygulamalarla entegre edilmiş esnek ve yenilikçi iş modelleriyle sunulan çözümlerden faydalanabilecekler.

Atos Telekom Sektörü Başkan Yardımcısı Bruno Fabre, “Huawei kendi alanında pazar lideri olarak telekom sektöründeki müşterilerine maliyet avantajı sağlayan yazılım, donanım ve sistem çözümleri sağlıyor. Atos olarak biz de sunduğumuz hizmetlerle birlikte müşterilerimize rekabet güçlerini artıracak değerli katkılar sağlamayı sürdürüyoruz. Bu işbirliği aynı zamanda, telekom sektöründe ayak izimizi genişletme stratejimiz doğrultusunda atılmış önemli bir adım” dedi.
Atos’la ilgili tüm gelişmeleri Atos Türkiye Facebook sayfasından ya da Atos Türkiye twitter sayfasından takip edebilirsiniz.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları