29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atılım Üniversitesi Tanıtım Günleri Başlıyor
16 Temmuz 2012 Pazartesi 16:05

Atılım Üniversitesi Tanıtım Günleri Başlıyor

Atılım Üniversitesi tanıtım günleri 18 Temmuz-5 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Atılım Üniversitesi, 2012-2013 Akademik Yılı için eğitim olanakları, akademik programları, burs seçenekleri, kampüs imkânları, sosyal faaliyetler, üniversitenin yurtiçi ve yurtdışı olanakları hakkında ailelere ve aday öğrencilere detaylı bilgileri vermek üzere 18 Temmuz – 5 Ağustos 2012 tarihleri arasında Tanıtım Günleri gerçekleştiriyor.

Geleceğe İz Bırakın sloganı ile yola çıkarak 15. yılını kutlayan ve bugüne kadar 5683 mezun veren Atılım Üniversitesi’nin Tanıtım Günleri’nde, her fakülteden alanında deneyimli öğretim üyeleri başta olmak üzere uzman bir kadro, bölümler ve fakülteler hakkında aday öğrencileri ve aileleri bilgilendirecek. Ankara’nın muhtelif yerlerinden kampüse ücretsiz servis olanağının bulunduğu Tanıtım Günleri’nde aday öğrenciler ayrıca uzmanlardan tercih danışmanlığı hizmeti alabilecek.

Genel tanıtım sunumunun ardından Atılım Üniversitesi Hayata Atılım Grubu öğrencilerinin mihmandarlık edeceği aday öğrenciler ve aileleri, tercih etmek istedikleri bölümlerin öğretim üyeleri ile bir araya gelebilecek; kampüs, derslik ve laboratuvarları gezebilecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları