26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ataköy Marina Yaz Okulu
22 Mayıs 2007 Salı 10:11

Ataköy Marina Yaz Okulu

Ataköy Marina Yacht Club, 7 – 13 yaş grubu çocuklar için yaz dönemi boyunca yelken kursları düzenliyor.

Ataköy Marina Yacht Club (AMYC ) derneği “Yelken Sporu ve Optimist 2007 Yaz Dönemi Eğitim Çalışmaları’na başladı.

Yaz Dönemi Eğitim Çalışmaları’nın amacı çocukları denize ve yelken sporuna yönlendirmek, doğru bilgiyle donatılmalarını sağlamak, karar verme ve sorumluluk üstlenme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmak, takım çalışmasına alıştırmak, sevecen ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak.

7 – 13 yaş grubunu kapsayan AMYC derneği yelken sporu, 18 Haziran - 13 Temmuz 2007, 16 Temmuz - 10 Ağustos 2007, 13 Ağustos - 7 Eylül 2007 olmak üzere üç ayrı dönemde düzenlenecek.

Her dönem 20 gün süren “Yelken Sporu ve Optimist 2007 Yaz Dönemi Eğitim Çalışmaları, hafta içi her gün 9:30 – 16: 30 saatleri arasında yapılacak. Her dönemde öğrenci sayısı 15 ile sınırlı olup kişi başı dönem ücreti, öğlen yemeği dahil 400 YTL.

Antrenörler, her dönem sonunda her öğrencinin yelken sporuna gösterdiği ilgi ve sporcu ahlâkına uygun davranışlarını göz önüne alarak başarısını değerlendirir ve derecelendirirler. Başarı derecesi uygun bulunan öğrenci dilerse AMYC takımında lisanslı sporcu olarak yerini alır ve çalışmalara devam eder.

“Yetersiz” – “Yeterli” - “Yüksek” olmak üzere üç başarı derecesi vardır. Her dönem sonunda her öğrencinin başarısı antrenörlerce değerlendirilir ve derecelendirilir. Yeterli ve Yüksek başarı derecesine ulaşan öğrenciye “AMYC Başarı Belgesi” verilir. Belgeler sahiplerine, veli/vasilerin katılımıyla düzenlenecek bir törende dağıtılır.

Başvuru İçin 2 adet vesikalık fotoğraf ve veli başvuru ve beyan belgesi yeterli.

http://www.atakoymarina.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları