17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ASUS EA-N66 Kablosuz N900 Ethernet Adaptörü Piyasalarda
19 Nisan 2012 Perşembe 12:10

ASUS EA-N66 Kablosuz N900 Ethernet Adaptörü Piyasalarda

ASUS EA-N66 kablosuz-N900 Gigabit Ethernet adaptörü geniş kapsama alanı içerisinde 3 adet anten, çift bant 450Mbps ve üçü bir arada adaptör, yineleyici ve erişim noktası özelliklerini sunuyor.

ASUS 30 Mart 2012’de Tayvan Taipei’de duyurduğu eşsiz 3 x 3 patentli anten tasarımıyla donatılmış ASUS EA-N66 üçü bir arada çift bant kablosuz N900 Gigabit Ethernet adaptörüyle kullanıcılara yüksek hızda internet erişimi sağlıyor. Seçilebilir çift bant işletim modu ve bant başına 450 Mbps’ye kadar hızıyla EA-N66, internette gezinme, kusursuz HD video yayını ve hem gecikmesiz hem de rahatça oynanan çevrimiçi oyunlar gibi avantajları beraberinde getiriyor.

Eşsiz 3 x 3 anten tasarımıyla daha temiz ve daha güçlü sinyaller
EA-N66, özel patentli anten mimarisini kullanarak her türlü engelleyici etkileşimi azaltıyor. Kullanıcılara mümkün olan yüksek Gigabit ağ hızlarını sağlarak geniş kapsama alanıyla evin her yerinden internet erişimi sağlıyor.

Çift Bant sayesinde ağ esnekliği de artıyor
2.4 GHz frekansta çalışma, kullanıcıların dosya indirmesine ve internette gezinmesine imkan sağlarken, daha hızlı ve daha az kalabalık olan 5 GHz’lik bant HD içerik akışı gibi daha zor görevlerin üstesinden de geliyor. Seçilebilen bu iki frekans sayesinde en yüksek performans elde edilerek, en iyi internet deneyimine ulaşmak mümkün oluyor. Kullanıcılar standart bir Ethernet kablosu kullanarak, Ethernet destekleyen masaüstü, dizüstü bilgisayar, çoklu medya oynatıcıları ve akıllı TV gibi cihazları EA-N66 üzerinden kolayca bağlayarak, gecikme yaşamadan internette gezinmeye, içerik indirmeye ve oyun oynamaya başlayabilirler.

Üçü bir arada işlevi farklı kullanıcı senaryolarını bağdaştırıyor
EA-N66, Ethernet adaptörü, yineleyici ve erişim noktası olarak çalışabiliyor. Ethernet adaptörü modunda bant başına 450 Mbps hıza kadar çıkarak, kablosuz desteğiyle Ethernet uyumlu cihazlara da hızlıca bağlanabiliyor. Güçlü EA-N66, doğrudan bağlantı kurulamaması durumunda kablosuz alanı genişletmek için sinyalleri naklen yayınlayabiliyor ve birden çok katı olan daha büyük konutlarda daha iyi bir kapsama alanı sağlıyor. Kullanıcılar genellikle en güçlü Wi-Fi sinyalini arar ve onu kendi seçtikleri SSID ile bağlarlar. Bir erişim noktası olarak EA-N66 kablolu modemler ve router’larla çalışarak var olan bir ağa anında kablosuz destek ekleyebilir. Tüm bu özellikler, ASUS’un sezgisel kullanıcı arayüzü kullanılarak kurulum CD’si gerektirmeden birkaç adımda kolayca etkinleştirilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları