18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ASSİSTT Sennheiser SC230’u Tercih Etti
11 Temmuz 2012 Çarşamba 17:25

ASSİSTT Sennheiser SC230’u Tercih Etti

ASSİSTT, çağrı merkezi kulaklığı olarak Bircom güvencesi ile sunulan Sennheiser SC230’u tercih etti.

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden ASSİSTT, çağrı merkezi kulaklığı olarak Bircom güvencesi ile sunulan Sennheiser SC230’u tercih etti. Bin 710 adet Sennheiser SC230 kulaklık, yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olan ASSİSTT’nin 11818 ve 11820 operasyonlarında kullanılıyor.

2007 yılının Kasım ayında kurulan ASSİSTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş’nin, verdiği çağrı merkezi hizmetlerinin yanında müşterilerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmalarına yönelik veri üreterek, geleneksel çağrı merkezi fonksiyonlarından daha fazlasını sunduğunu belirten Satın Alma Müdürü Osman Kıvan şunları söyledi:

“ASSİSTT’nin kalite politikasının en önemli maddelerinden birini de müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ilke olarak benimsemek oluşturuyor. Güncel teknolojilere sahip kaliteli donanımlar kullanmak, müşteri temsilcilerimiz ile müşteriler arasındaki iletişimin kalitesini teknik olarak üst seviyeye taşıyor. Çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen uzun bir test sürecinden sonra, sağlamlık, dayanıklılık, yüksek ses kalitesi, fiyat performans oranı ve konforlu kullanım gibi nedenlerden dolayı Sennheiser SC230’u tercih ettik. Ürünün arkasındaki Bircom güvencesi de seçimimizde büyük rol oynadı. Bircom, bin 710 adetlik alım talebimize kısa sürede yanıt vererek ürünleri tedarik etti. Şu an dört farklı ilde yürütülmekte olan 11818 ve 11820 operasyonlarımızda Sennheiser SC230 kullanıyoruz. Bilinmeyen numaraların yanı sıra, başta Adalet Bakanlığı işbirliğiyle verilen adli ve icra dosyaları takibinin yapılabildiği UYAP servisi, Nöbetçi Eczaneler, Spor Sonuçları, Yurtdışı Bilinmeyen Numaralar olmak üzere, rehberlik ve bilgi hizmetlerinin de sunulduğu servisimiz olan 11818’de 7/24 görev yapan uzman kadromuz, müşterilerimizle olan iletişimlerinde SC230’dan yararlanıyor. Benzer şekilde, bilgisayar bilgisi yeterli olmayan ve sorun yaşayan bilgisayar kullanıcılarına günün her anında destek veren 11820 Teknoloji Destek Hattı’ndaki uzman ekibimiz de iletişimlerinde Sennheiser SC230 kullanıyor.”

Çağrı merkezi sektörünün teknolojiyi en yoğun kullanan sektörlerden biri olduğuna dikkat çeken Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu, “Distribütörü olduğumuz Sennheiser’ın en yeni ürünlerinden olan Circle serisi kulaklıklar, patentli teknolojilerinin yanı sıra uzun süreli kullanımlarda bile müşteri temsilcilerini rahatsız etmeyecek tasarımlarıyla dikkat çekiyor. SC230’un patentli ActiveGard teknolojisi, kullanıcıları ses seviyesindeki ani yükselmelerin neden olabileceği akustik şoklardan koruyor. Mikrofonun gürültü filtreleme özelliği ise çağrı merkezindeki ortam gürültüsünü müşteriye yansıtmayarak, müşteri temsilcisinin sesinin karşı tarafa net ve HD kalitesinde iletilmesini sağlıyor. Sektörünün öncülerinden ASSİSTT’nin bu denli gelişmiş özelliklere sahip Sennheiser SC230’u tercih ederek hem çalışanlarına hem de müşterilerine verdiği değeri açıkça ortaya koyduğuna inanıyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları