18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aspen Yapı Öğrencilerle Buluşuyor
03 Nisan 2012 Salı 23:47

Aspen Yapı Öğrencilerle Buluşuyor

ASPEN, yapı sektöründeki 23 yıllık tecrübesini kurumsal sorumluluk kapsamında üniversiteli mimar ve mühendis gençlerle paylaşıyor.

Gerçekleştirdiği projelerle uluslararası arenada da Türk yapı sektörünün temsilcisi haline gelen ASPEN daha ulaşılabilir olabilmek,  gençlerin yaratıcılığını arttırmak, onlara vizyon kazandırabilmek, birbirinden yaratıcı mimari eserlerin örneklerini paylaşmak amacıyla sınıflara giriyor. Türkiye’nin en iyi mimarlarını yetiştiren, bugünkü mimarlık anlayışının temellerinin atıldığı Mimar Sinan Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesin de ki öğrencilerle ASPEN buluşması yaşanıyor. Bugüne kadar geleceğin mimarlarına staj olanakları sunan ASPEN, şimdi de deneyimini, bilgisini, birikimlerini sınıflara girerek paylaşıyor.

Türkiye genelinde imzasını attığı binlerce projeyle seçkin markaların ilk tercihi olan ASPEN, yapı sektöründeki 23 yıllık tecrübesiyle her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. “Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma” felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan ASPEN; Asma tavan sistemleri ve zemin sistemleri ürünleriyle mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu modüler bölme duvar sistemleriyle, yapılardaki yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarıyor.

Nisan ayında yapılacak, ASPEN Üniversite Buluşması tarihleri şöyle;
Yer: Mimar Sinan Üniversitesi
Tarih: 09 Nisan 2012
Yer: Yıldız Teknik Üniversitesi
Tarih: 19 Nisan 2012
Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi
Tarih: 25 Nisan 2012

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları