05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Asmerkezde Sokak Hayvanları İçin Defile
09 Ocak 2008 Çarşamba 14:40

Asmerkez'de Sokak Hayvanları İçin Defile

As Merkez ile Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Bursa Şubesi, Emelya Modaevi’nin yeni abiye koleksiyonunu tanıtacak bir defileyle sahipsiz sokak hayvanlarının yaralarını sarmaya hazırlanıyor.

Sosyal sorumluluk bilinci ile şimdiye dek kamuoyunda ses getiren pek çok projeye imza atan As Merkez, Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Bursa Şubesi ve Emelya Modaevi, sahipsiz sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla 26 Ocak tarihli bir defile organizasyonuna hazırlanıyor. Sen Patini Uzat, Ben Elimi ismini taşıyan defilede birbirinden çekici mankenler podyuma çıkarken, Emelya Moda’nın 2008 yılına ait seçkin ve sofistike abiye koleksiyonu ilk kez tanıtılmış olacak. Kiğılı, Kafkas AŞ ve Doluca Şarapçılık sponsorluğunda, Ece Balkar Organizasyon katkılarıyla düzenlenen etkinlik, seçkin bir davetli topluluğunu As Merkez’de ağırlayacak.

Cemiyet hayatının seçkin simaları da ilk kez bu defilede sokak hayvanlarıyla birlikte podyuma çıkacak. As Merkez’deki defileye katılacak olan Dilek Sarıcan, Binnur Uyar, Neslihan Bükümcü, Miray Ercan Cesur, Melih Özden Ural, Burçin Şahin, Gizem Engin, Didem Sezgin, Burcu Çilingir Ürkmezoğlu, Sedef Erim, Vehbi Varlık, Mustafa Kırcı, Denizhan Sezgin, Naci Şahin, Yavuz İskenderoğlu, Doğukan Erdem Kutlu ve sürpriz isimler, dört ayaklı dostlarımıza daha iyi bir yaşam sunmak amacıyla ilk kez mankenlik yapacak.

Defilenin bir diğer sürprizi de manken-şarkıcı Tuğba Altıntop. Ünlü manken, kısa bir süre önce piyasaya çıkardığı ‘Sana Söylüyorum’ adlı albümünden seçtiği en güzel parçaları, As Merkez’de bir araya gelen hayvanseverler karşısında seslendirecek.

Etkinlikten elde edilen gelir ise sahipsiz sokak hayvanlarının yiyecek, sağlık ve barınma ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları