27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Asembleden LimitSizsiniz
30 Ocak 2008 Çarşamba 12:00

Asemble'den LimitSizsiniz

Asemble Eğitim ve Danışmanlık, 21 Şubat Perşembe günü Limitsizsiniz konulu eğitime imza atıyor.

Hedeflerinizin ve başarınızın limitli olduğunu söyleyenler, limitli olanlardır… Limit sensin diyen Asemble Eğitim ve Danışmanlık, Nasıl diye soranları ise 21 Şubat Perşembe günü saat 13.00’de Sun Plaza Meeting Room’da gerçekleştirilecek eğitime davet ediyor…

Hizmet alanını tecrübe eğitim merkezi olarak konumlandıran Asemble Eğitim ve Danışmanlık, 21 Şubat Perşembe günü Limitsizsiniz konulu eğitime imza atıyor.

Profesyonel tecrübesini, akademik ve teorik altyapı ile buluşturarak eğitim ve danışmanlık hizmetlerine farklı bir bakış açısı getiren Asemble Eğitim ve Danışmanlık, Limitsizsiniz konulu eğitim çalışması ile kişisel bütünlük olmadan hedeflere ulaşılamayacağını noktasının altını çizecek.

Limitsizsiniz adı ile düzenlenen eğitim, Hedeflerinizin ve başarınızın limitli olduğunu söyleyenler, limitli olanlardır… Limit sensin. Nasıl mı?” diyerek her alanda kendisine hedefler belirleyerek bu hedeflere ulaşmayı önceliği olarak gören yöneticilerin gelişmesi amaçlayacak.

Limitsizsiniz konulu eğitimde Ahmet Durul Başarı Yolundaki Engelleri Nasıl Kaldırırısınız? Taner Özdeş Duygusal Zeka ile Sınırlarınızı Aşın, Asemble Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ergin ise Kişisel Bütünlük Olmadan Hedeflere Ulaşılamaz konularını ele alacak.

Kariyer hayatlarında Daha iyisini yapmak isteyen herkese açık olacak Limitsizsiniz konulu eğitim 21 Şubat Perşembe günü saat 13.00’de Sun Plaza Meeting Room’da gerçekleştirilecek.

Bilgi için: Asemble Eğitim ve Danışmanlık

Telefon: 0 (212) 286 00 46

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları