23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arzum, AQUARIUS ile ZÜCHEX 2007 Fuarında
11 Temmuz 2007 Çarşamba 15:07

Arzum, AQUARIUS ile ZÜCHEX 2007 Fuarı'nda

Arzum, Aquarius elektrikli süpürgeyi 22 - 26 Ağustos tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü'nde düzenlenecek olan Züchex 2007 Fuarı'nda sergileyecek.

Küçük ev aletlerinin lider markalarından Arzum, ev temizliğinde devrim yatacak yepyeni ürünü Arzum Aquarius elektrikli süpürgeyi 22 - 26 Ağustos tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü"nde düzenlenecek olan Züchex 2007 Fuarı"nda sergileyecek.

Kadınların gözbebeği Arzum, bu yıl 18.si düzenlenecek olan Uluslararası Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı"nda tüm yeni ürünleriyle birkez daha yer alıyor. Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin ve eşyalarını değiştirmek isteyenlerin her yıl büyük ilgi gösterdiği Züchex 2007"de Arzum, 7. Halldeki 270 m2"lik standında birçok ürünü ile birlikte en son süprizi Arzum Aquarius elektrikli süpürgeyi de ziyaretçilerine tanıtacak.

Arzum Aquarius elektrikli süpürge, ev temizliğinde kadınların vazgeçemeyecekleri bir ürün olmaya aday. Yüksek emiş gücü sayesinde yüzeylerde bulunan miti ve tozları emerek su filtreli haznesine hapseden Arzum Aquarius, böylece solunabilir partikülllerin hepsini filtreden geçirerek tekrar evdeki havaya karışmasını engeller. Arzum Aquarius" in kullanım sonrası temizliği de son derece pratik ve zahmetsiz; sadece haznedeki suyu boşaltmak yeterli.

Toz torbası kullanımına son veren Arzum Aquarius, son yıllarda artış gösteren alerji hastalığına yol açan polen ve bakterileri de ortadan kaldırıp haznesinde hapsederek hijyenik, pratik ve ekonomik bir temizlik sağlıyor. Arzum Aquarius ile temizlenen döseme, kumas, hali ve perdelerdeki tozlar tamamen yok olurken, %99,99 hijyen sağlanır. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra Aquarius, şık ve ergonomik tasarımı ile de özellikle polenlere karşı hassas bünyeye sahip olanların ve evcil hayvan besleyenlerin tercihi olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları