20 Ocak 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Artım Bilişim, Acer Yedek Parça Distribütörü
18 Şubat 2012 Cumartesi 21:13

Artım Bilişim, Acer Yedek Parça Distribütörü

Bilişim Teknolojileri alanında sunduğu katma değerli servislerle Türkiye’nin lider distribütörü haline gelen Artım Bilişim, Acer ile yedek parça distribütörlük anlaşması imzaladı.

2003 yılında kurulan Artım Bilişim, Bilişim Teknolojileri Altyapı Çözümleri distribütörü olarak 2011 yılından bu yana Index Grup çatısı altında faaliyetlerine devam ediyor. Acer ile yeni bir distribütörlük anlaşması imzalayan şirket, markanın Türkiye’deki yedek parça yetkili distributörü haline gelmiş bulunuyor. Anlaşma çerçevesinde Artım Bilişim sadece şirket genelindeki kârlılığını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda Acer ile dağıtım kanallarındaki yaygınlığını da genişletmiş olacak.

Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer, Acer ile imzalanan distibütörlük anlaşması hakkındaki görüşlerini şu şekilde belirtiyor: “Artım Bilişim olarak Acer ile yaptığımız yedek parça distribütörlük anlaşması, hizmet ağımızdaki tedarik zincirinde ortaya koyduğumuz radikal değişikliklerin başarıyla tamamlandığı uzun soluklu bir sürecin sonucunda gerçekleştirildi. Bilindiği üzere uluslararası markaların yedek parça tedarik zincirlerine dahil olunabilmesi için meşakkatli bir süreçten geçilmesi gerekiyor.”

“Bu süreç içerisinde distribütörün sağlayacağı hizmetler ile bunların ölçümlenmesi, fonksiyonların her biri için ayrı ayrı tartışılarak ortaya konuyor. Sonuç olarak meydana gelen her tür ortaklık, sağlanan katma değerli hizmetlerle markanın beklentilerinin birebir örtüşmesi sonrasında gerçekleşebiliyor. Orijinal yedek parça tedarik zincirimize, Acer gibi önemli bir markanın eklenmesi Artım Bilişim olarak bizi heyecanlandırmaktadır. İş ortaklarımızın pek çoğunun bizden talep ettiği bir markanın portföyümüze dahil olması, işbirliği içerisinde olduğumuz firmaları da elbette ki sevindiriyor.”

Acer Bölgesel Servis Direktörü Mustafa Özbilen de Artım Bilişim ile başlattıkları iş ortaklığı konusundaki düşüncelerini şu şekilde ifade ediyor: "Acer Group olarak müşterilerimizin ürünlerimizden elde ettikleri faydayı kesintisiz hale getirmek ve sürekli kılmak amacıyla, orijinal Acer yedek parçalarının daha kolay ulaşılabilir olmasını amaçlıyoruz. Bugün yetkili servislerimiz vasıtasıyla halihazırda sağladığımız servis ve parça hizmetlerine ilave olarak, ihtiyaçların karşılanması noktasında müşterilerimize hem daha yaygın hem de daha yakın olmak istiyoruz.”

“Birçok müşterimiz halen 2. adaptörünü ya da garanti kapsamı sonrasındaki parça ihtiyacını farklı kanallardan temin etme yoluna gidebiliyor. Oysa biz kullanıcılarımıza ürünlerimizden en yüksek faydayı sağlayabilmeleri için daima orijinal parça kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Bu da bize parça teminini daha ileri seviyelere taşıma sorumluluğunu yüklüyor. Konusunda en deneyimli ve kurumsal iş ortakları ile çalışma prensibine sahip bulunan şirketimiz, alanının en iyisi olarak gördüğü Artım Bilişim ile yola koyulmayı uygun buldu. En kısa sürede müşterilerimize bu hususta daha iyi seçenekler sunabiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları