23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ariston Fırına Teknoloji Ödülü
13 Temmuz 2007 Cuma 17:38

Ariston Fırına Teknoloji Ödülü

Ariston Experience serisi ankastre 48 cm'lik fırın, Grand Design Live'de Ödüle layık görüldü.

Modern stili ile tüketicilerine kalitenin yanı sıra yeni bir yaşam tarzı sunan Ariston"un 48 cm"lik fırını Londra"daki Grand Design Live"de 2007 yılı En İyi Teknoloji Ödülüne layık görüldü.

Makio Hasuike tarafından tasarlanan Ariston"un Experience serisi ankastre 48 cm"lik fırını, kullanılan yeni ve üstün teknolojisinden dolayı Ev Teknolojisi kategorisinde Grand Designs Magazine ödülünü aldı.

Ev eşyaları alanında en önemli yenilik ve tasarım fuarı olan Londra"daki Grand Designs Live"da 2005"den bu yana göze çarpan teknoloji ve yeniliklerle üretilen ürünlere prestij ödülleri veriliyor. Uzmanların oluşturduğu heyet bu yıl da binlerce adayı inceledi. İleri performans özellikleri, minimalist, avangard tarzı ve mutfak tasarımı konusunda son zamanların modasına gösterdiği yaklaşımı nedeni ile Indesit Company kategoride yer alan diğer beş finalisti geride bırakarak büyük ödüle ulaştı.

Yenilikçi, araştırmacı, yaratıcı ürün ve yöntemler üretebilme gücünü benimseyen Ariston başarılarını aldığı ödüller de kanıtlıyor. 2006"da Ariston Aqualtis çamaşır makinesinin kazandırdığı Ecohitech Ödülü"ne, Experience buzdolabının kazandırdığı Plus X Ödüllerine ve çevreye gösterilen saygı ve teknolojik yeniliklerden dolayı 2005"te Experience fırının kazandırdığı Home Innovation (Ev Yenilikleri) kadar yıllardan beri şirketin aldığı pek çok ödülle Ariston"un başarısını göstermektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları