07 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arena Bilgisayara XEROXdan Ödül
27 Ocak 2012 Cuma 11:55

Arena Bilgisayar'a XEROX'dan Ödül

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtım şirketi Arena Bilgisayar, Xerox’tan 2011 Yılı; Yılın Distribütörü ödülünü aldı.

Dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı, LCD monitör, çok fonksiyonlu ofis makinaları, üretime yönelik yüksek kapasiteli baskı sistemleri, yazılım programları, ofis kağıdı gibi birbirinden farklı yüzlerce ürün çeşidini bünyesinde barındıran Xerox, bu yıl da Yılın Distribütörü ödülüne Arena Bilgisayar’ı layık gördü.

Arena Bilgisayar, 2011 yılında Türkiye genelinde Xerox ürünlerinde elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve yüksek satış performansı dolayısıyla bu ödülü almaya hak kazandı.

Arena Bilgisayar Yazıcı & Yazılım Bölüm Müdürü Atıf Büyüksoy, Xerox’tan alınan ödülle ilgili olarak: “ Xerox’tan Yılın Distribütörü Ödülünü almış olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. İstikrarlı performansımız ile 5 yıldır bize layık görülen bu ödül ve iş ortaklığı ve destekleri için, Xerox’a teşekkür ederiz. 2010 yılında Yılın Distribütörü ödülünü aldığımızda, “2005 yılından itibaren Xerox ile sürdürdüğümüz güçlü bir iş ortaklığımız var. Hedefimiz, 20 yıllık tecrübemiz ve güçlü kanal yapımız ile, 2011 yılında da Xerox'un müşteri yaygınlığını artırmak ve katma değer sağlamak.” demiştik. Bu hedefimizi ve planlarımızı 2011 yılında da tekrar hayata geçirmiş olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Xerox Türkiye Ofis Baskı Sistemleri Kanal Müdürü Serkan Suha Oktaybaş konu ile ilgili olarak,  “Xerox Baskı Sistemleri Grubu olarak Arena Bilgisayar ile uzun yıllara dayanan başarılı bir iş ortaklığımız var. Bu ortaklığın amacı güvenilir ve yüksek teknolojili ürünlerimizin Arena gibi dağıtım kanalının önemli bir değeri ile önce bayilerimize akabinde ise müşterilerimizin beğenisine ulaştırılması şeklinde özetlenebilir. Bu süreçlere yüksek katkıları nedeni ile, geçtiğimiz yılın en iyi distribütörü ödülünü kendilerine vermekten büyük bir mutluluk duymaktayım. Bu ortaklığın uzun yıllar devam etmesini , 2012 yılının sektörümüze ve Arena ailesine başarılar getirmesini dilerim.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları