29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arena, Babylon’un Distribütörü Oldu
28 Şubat 2012 Salı 21:30

Arena, Babylon’un Distribütörü Oldu

Arena Bilgisayar, Babylon Çeviri Yazılımları ve Kurumsal Çözümleri Ülke Distribütörü Oldu

Arena Bilgisayar, dünyanın lider yazılım çözümleri sağlayıcısı Babylon ile yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla yazılım alanında gücüne güç katmaya devam ediyor. Arena Bilgisayar bu anlaşma ile Babylon’un, kutu ve lisans ürünlerinin tek distribütörü oldu.

Babylon’un uzmanlık alanları arasında anında çeviri, tanım ve işletme içinde bilgi alma bulunuyor. Bu güne kadar 3 milyonun üzerinde lisans satan Babylon’un gücü, herhangi bir uygulamadaki sözcük veya değeri anında tanımasına olanak veren patentli teknolojisinden geliyor.

Babylon, ekrandaki herhangi bir terim veya ifadenin çevirisini ve tanımını anında veren basit bir açılır pencere arayüzü uygulamasıyla ödül almaya hak kazandı. Veritabanı kendi dil ekibinin geliştirdiği 17 dilden oluşan 25 profesyonel sözlük içeren Babylon, kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Konu ile ilgili Arena Bilgisayar Güvenlik ve Ofis Yazılımları Ürün Müdürü Mehmet Karnak “Babylon, her sektörden şirketin ihtiyaç duyabileceği bilgiye anında ulaşabilmeyi sağlayan, tek tıkla onlarca satırlık metni istenilen dile çevirebilme özelliği taşıyan bir yazılım. Gelen e-postalarınızı, web sayfalarını, kişisel dokümanlarınızı da anında ihtiyaç duyduğunuz dile çevirebiliyorsunuz. Ayrıca canlı çeviri topluluğu size anlık destek sağlıyor. Ana dilini konuşan kişilerden ve profesyonel çevirmenlerden oluşan bu topluluktan  24 saat destek alabiliyorsunuz. Son kullanıcılara ve kurumsal firmalara katma değer sağlayacağından emin olduğumuz Babylon markasının dağıtıcılığını almış olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları