13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arel Öğrencilerine Medicana’da Staj İmkanı
19 Haziran 2012 Salı 16:20

Arel Öğrencilerine Medicana’da Staj İmkanı

Medicana Sağlık Grubu, İstanbul Arel Üniversitesi öğrencilerine staj imkanı tanıyor.

Medicana Sağlık Grubu ile İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, öğrencilerin yaz ve güz dönemindeki stajlarının, Medicana Sağlık Grubuna bağlı altı hastanede yaptırılması konusunda anlaşmaya vardı.

Bu kapsamda 14 Haziran 2012 günü, Medicana Sağlık Grubunu temsilen Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Belgin DANIŞ, İnsan Kaynakları Direktörü Şerafettin DEMİRAY, İstanbul Arel Üniversitesini temsilen Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nesrin AŞTI ve bölüm başkanlarının katıldığı toplantılar sonrasında hastane ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Medicana Sağlık Grubunun İstanbul’da hizmet vermekte olan Medicana İnternational İstanbul, Medicana Avcılar, Medicana Bahçelievler ve Medicana Çamlıca hastanelerinde yapılan toplantılarda, hastanelerin fiziki kapasiteleri, hizmet veren branşları ile özellikli alanlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Yapılan anlaşma çerçevesinde, İstanbul Arel Üniversitesinin Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Beslenme ve Diyetetik bölümlerinde eğitim görmekte olan yaklaşık 150 öğrenci, Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana İnternational İstanbul, Medicana İnternational Ankara, Medicana İnternational Samsun, Medicana Bahçelievler, Medicana Çamlıca ve Medicana Avcılar hastanelerinde 2012 yılından itibaren yaz ve güz dönemlerindeki stajlarını yapacaklar.

Taraflar, Medicana Sağlık Grubuyla İstanbul Arel Üniversitesi arasındaki işbirliğinin önümüzdeki günlerde farklı alanlarda da artarak devam edeceğini belirttiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları